Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić czemu pisanie "orki" nie podpada pod banicję? Jakbym tak pisał "parchy" "czarnuch" "pedał" itp itd na okrętę to na pewno w końcu bym wyrwał bana. Ja rozumiem od czasu do czasu ale są konta które tylko się tym zajmują "orki to orki sramto" (w pakiecie zwykle konto zasrane fajnokijowniactwem bo jak ktoś ma trochę rozumu to tak się nie zachowuje) i najwidoczniej zgłaszanie tego nie daje żadnego efektu? @a__s @Moderacja
#ukraina #wojna #rosja
  • 35
  • Odpowiedz
Może mi ktoś wyjaśnić czemu pisanie "orki" nie podpada pod banicję?


@Szinako: z tego samego powodu z którego w USA w czasie drugiej wojny przechodziło słowo "germs" (zarazki) na określenie Niemców, mimo cenzury i dość purytańskiego podejścia językowego.

Jeśli jakiś naród robi coś niewyobrażalnie złego to nie ma powodu aby gryźć się w język przy opisywaniu tego.
  • Odpowiedz
  • 2
A czemu mialoby?


@Nedkelly2: Nie wiem, ale nie chciałbym podwójnych standardów na wykopie.

Jeśli jakiś naród robi coś niewyobrażalnie złego to nie ma powodu aby gryźć się w język przy opisywaniu tego.


@thorgoth: To podaj jakieś przykładowe określenie tego typu dla obywateli Izraela ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Nedkelly2: bo Szinako dupa piecze, ze mu narod nazywamy prawidlowo. Placze o slowo "orki", a w tym samym czasie uzywa "fajnokijowniactwem", dziwne te slowa wymyslaja orki xDD

Zaraz ork zacznie plakac, zezbrodniarzy nazywa sie zbrodniarzami.
  • Odpowiedz
@Szinako: bo to jest stwierdzenie faktu. moskale są gorsze nawet od orków ale ich paskudna kałmucka fizjonomia idealnie pasuje do opisu orka xD acha i należy pamiętać, że każdy martwy kacapski ork to powodu do radości( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
bo Szinako dupa piecze, ze mu narod nazywamy prawidlowo. Placze o slowo "orkowie", a w tym samym czasie uzywac "fajnokijowniactwem", dziwne te slowa wymyslaja ruski xDD


@Voltix: Tak było xD, ale lepiej sprawdź poprzednie wpisy na tagu.( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo to jest stwierdzenie faktu. moskale są gorsze nawet od orków ale ich paskudna kałmucka fizjonomia idealnie pasuje do opisu orka xD acha i należy pamiętać, że
  • Odpowiedz
@Szinako: Ja #!$%@?ę, myślałem że kacapom w dupę głębiej nie wejdziesz, ale jak widać to żaden wyczyn dla ciebie.
Skasuj to konto bo ludzie mają tylko bękę tutaj z ciebie.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja #!$%@?ę, myślałem że kacapom w dupę głębiej nie wejdziesz, ale jak widać to żaden wyczyn dla ciebie.

Skasuj to konto bo ludzie mają tylko bękę tutaj z ciebie.


@WH40K: Przykro się robi czytając takie komentarze, przecież w tym wpisie moje są tylko 4 wyrazy :/.
  • Odpowiedz
czemu pisanie "orki" nie podpada pod banicję?


@Szinako: zgaduję że dlatego, że jak ktoś się swoimi działaniami pozbawia statusu cywilizowanego człowieka, to go ten status przestaje obowiązywać
  • Odpowiedz
Może mi ktoś wyjaśnić czemu pisanie "orki" nie podpada pod banicję?


@Szinako: nowomowa, potem się zmieni historię i powie że to "orki" a nie ruscy brali udział w wojnie. tak jak z nazistami i niemiaszkami. Przecież od kogoś po wojnie ten tani gaz trzeba kupować. Zielony ład się sam nie zbuduje.
  • Odpowiedz
czemu pisanie "orki" nie podpada pod banicję?


@Szinako: bo gardzimy ruskimi? moderacja też? rusofobię mamy zapisaną w genach i to piękna cecha która jednoczy wszystkich Polaków? nawet tych z moderacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz