Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Warto jest zapisać się do szkoły policealnej? Mam 27 lat, skończyłem technikum, jestem teraz bez pracy i jestem teraz w takim momencie, że chciałbym zdobyć wiedzę, kwalifikację by móc pracować w jakimś konkretnym zawodzie. Studia mnie trochę przerażają ale myślę o szkole policealnej, jest krótsza i pewnie miałbym łatwiej. Nie pytam o konkretny kierunek ale ogólnie czy te szkoły mają sens i czy tytuł po nich faktycznie jest coś wart. Chodził ktoś z was do takiej?

#policealna #szkola #cosinus #zak #kiciochpyta #studia #nauka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja bym mimo wszystko wolałbym mieć tytuł magistra politologii niż technika administracji. Tu i tu od nauki nie uciekniesz. Wiek liczba. Pomyśl o studiach. Z dziennych da się przenieść na zaoczne, a są dzienne co z maturą zapisują bez problemu. Znajdziesz pracę, pójdziesz na zaoczne. Żaki i szkoły policealne inne raczej nie nauczą za dużo. Taka moja obserwacja. Patrząc nawet na kadry, z łapanki. Dodatkowo dużo Ukraińców teraz tam się
  • Odpowiedz
  • 3
@mirko_anonim no ja poszłam na asystentkę stomatologiczną - policealna, medyczna, na rok. I w rok mam nowy zawód ¯_(ツ)_/¯ - bez większego problemu ze znalezieniem po niej pracy

Są zawody bardziej poszukiwane, są mniej, a możesz po prostu zaliczyć coś, co Cię interesuje :)
Ja na szczęście znalazłam i przyszłościowy i dla mnie ciekawy.

I mnie studia przerosły, jak sobie pomyślę że miałabym się uczyć 5 lat... O nie nie nie

Zobaczę,
  • Odpowiedz