Wpis z mikrobloga

Muszę się wyżalić, po niecałych 6 latach w kołchozie udało mi się znaleźć inną pracę, na tym samym stanowisku, w firmie 35km dalej i za stawkę około 3000 brutto większą. Mega się cieszę, ale przełożony dzisiaj o mało mi nie zaje*al za wypowiedzenie xd nasłuchałem się że nie mam co liczyć na podobną kasę tutaj, żebym to sobie dobrze przemyślał, że dojazdy mnie wykończą, że będę tego żałował i że mogłem przyjść wcześniej pogadać o kasie to by mi „załatwił” ale jak dosłownie parę tygodni temu narzekałem na zarobki to usłyszałem „a jakie ty niby masz wydatki że chciałbyś więcej zarabiać”, no srakie że na swoim stanowisku chciałbym zarabiać normalnie a nie poniżej xd #zalesie #kolchoz #pracbaza #praca
  • 96
  • Odpowiedz
@Undying: mnie ciekawi byku jak ty sobie musiałeś pozwalać na chamstwo ze strony szefa przez te 6 lat, że tak się do ciebie odzywa. Bym się czuł jak gnój, a nie facet, jakby się przełożony tak do mnie na co dzień zwracał.
  • Odpowiedz
@PanKeks w drodze do pracy jadę krajówka bo muszę młodego do przedszkola odstawić i tak mi jest bardziej po drodze a z pracy wracam autobanem. Średni czas przejazdu to zawsze 30 minut. Wychodzę o 0715 z domu o 0725 wyjeżdżam z przedszkola i ruszam na drogę krajówa. Jestem zawsze na czas.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: To jest mój ulubiony argument, "BO ONI MAJĄ RODZINĘ NA UTRZYMANIU". No i #!$%@?, trzeba było nie robić gówniaków tylko się uczyć albo znaleźć lepszą fizyczną.
  • Odpowiedz
@orgin246: Ja po usłyszeniu tego się zaśmiałem, nie byłem przygotowany na tak idiotyczny argument.
Poza tym stawki są stałe, więc nie wiem, każdy jak chce to może spróbować pracy na moim miejscu.
Na 7 chętnych 1 się nadaje.
  • Odpowiedz
@Undying rok temu zmieniłem pracę, wcześniej miałem dosłownie 50 metrów, teraz 30 km w jedną stronę. Jazda samemu do pracy jest cudowna, przemyślisz cały dzień i ułożysz sobie plan + te pieniądze z ogromną nawiązką pokryją wszystkie koszta dojazdów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz