Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Ehhh i znowu leci na mnie dziewczyna ze studiów… spytacie w czym problem?

W tym: pije, pali i nie jest dziewicą, do tego była zaręczona i parę tygodni temu rozstała się z facetem (tak mi powiedziała. Mam nadzieję, że to tylko moje urojenia, że na mnie leci, bo jej nie chce.

Ogólnie mam wrażenie, że na studiach magisterskich #rozowepaski są tam tylko po to żeby wyrwać sobie męża.

#oswiadczenie #takaprawda #zwiazki #seks #studbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
Ogólnie mam wrażenie, że na studiach magisterskich #rozowepaski są tam tylko po to żeby wyrwać sobie męża.


@mirko_anonim: a ja głupi debil uznałem że skoro mam inżyniera to po #!$%@? iść na magisterkę. I oczywiście teraz chłop sam jest. Z drugiej strony to nie wiem jak by to wyglądało na mechanice
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że to tylko moje urojenia, że na mnie leci, bo jej nie chce.


@mirko_anonim: rzeczywiscie bardzo poważna sprawa. nie daj boże serio będzie na ciebie lecieć, a potem siłą zaciągnie cię przed ołtarz, horror /s

Ogólnie mam wrażenie, że na studiach magisterskich #rozowepaski są tam tylko po to żeby wyrwać sobie męża.


teraz już troche mniej przez globalizację, ale to prawda. laski pod koniec studiów dostają cieczki i każdy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Wiem, że bait bo na wykopków piszących z anonima nie leci żadna kobieta ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mogę potwierdzić, że dziewczyny na studia idą głównie po męża. Szczególnie na jakiejś psychologii czy filologii polskiej gdzie stosunek kobiet do mężczyzn to 3:1
  • Odpowiedz