Wpis z mikrobloga

@nad__czlowiek

Proszę państwa, król jest nagi. Nasz ekspert od AI, rynku pracy IT i wieszcz końca eldorado, nie ma pojęcia o działaniu sieci komputerowych i nie umie ustawić sobie proxy. Daliśmy się baitować jakiemuś juniorowi.

https://wykop.pl/wpis/76052527/tez-odnosicie-takie-wrazenie-ze-w-opinii-publiczne
1. Stacja pierwsza, nie wie co to proxy

musisz podać IP swojego routera i nie możesz pracować z różnych lokacji tylko ze swojego domu

2. Stacja druga, zmienny adres MAC

wiesz że adresy IP masz dwa a nie jeden? Jeden się zmienia a drugi nie, poza tym masz też adres MAC urządzenia i nowoczesny VPN wiedzA skąd się łączysz

3. Stacja trzecia, odkrywanie czym jest publiczny adres IP i lokalizacja na podstawie puli adresowej

ale masz dwa adresy IP... A myślisz że jak masz google maps i prosi o lokalizacje go skąd się gdzie jesteś? Przecież zawsze dobrze pokazuje

4. Stacja czwarta, adresu IP nie można zmienić xD

jeden się może zmieniać lub być stały a drugi zawsze jest stały...


#programista15k #pracait #programowanie
  • 7
  • Odpowiedz
@cordianss Upadek legendy. A jeszcze pisał, że zajmuje się devopsowaniem w swojej firmie. Nie wyobrażam sobie tego z taką wiedzą.

Kto wie, czy on faktycznie sam nie jest po bootcampie. To właśnie na bootcampach pomijają takie "pierdoły" jak sieci.
  • Odpowiedz
Kto wie, czy on faktycznie sam nie jest po bootcampie. To właśnie na bootcampach pomijają takie "pierdoły" jak sieci.


@karetpoker: to ma sens. Możliwe, że jest, bo ostatnio chyba nacisnąłem mu na odcisk i mi podawał jakieś wyliczenia z dupy, wypisując że 3/4 bootcampoców teraz to seniorzy xD. Zesrał się niesamowicie. Sprawdź tutaj:

https://wykop.pl/wpis/76048923/dobranoc-do-widzenia-0-0-programowanie-programista
  • Odpowiedz
@cordianss

Nie tylko tu się dają mu baitowac, jestem przekonany, że chłop ma przynajmniej z 2 altkonta na ppbit i tam wrzuca podobne wysrywy, ale trochę inaczej napisane, podziwiam ludzi, z jednej strony podziwiam, że ma tyle wolnego czasu, z drugiej #!$%@? go na głupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz