Wpis z mikrobloga

@Szumigajowy: kambodza to jenak dziwny kraj. W europie chcesz sie obciac to musisz zaplacic a tam gdy chcesz zmienuc fryzure to Ci ludzie płacą. Dziwny kraj( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Szumigajowy: Ej, tak obiektywnie na to patrząc, to Muminom nie wiem czy mam współczuć czy z nich szydzić. Po prostu nie wiem do jakiego stopnia to #!$%@? jest kontrolowane, a do jakiego są tak zacofani/naiwni/łatwowierni (niepotrzebne skreślić).

Sam nie jestem z jakiejś modelowej rodziny, ale gdyby mi starzy się błaźnili przed kamerą za ochłapy, to bym najpierw próbował ich nawrócić. Pewnie bezcelowo, bo ktoś głupi za młodu, z automatu na starość
  • Odpowiedz
  • 16
@chosneck: Jak dla mnie oni niczym się nie różnią, od menela siedzącego pod sklepem i proszącego o 2zł na najtańszy trunek wyskokowy. Mogą być bardziej wyrafinowani, bo zamiast oficjalnie na alko, to zbierają na piec do bułek, prezent urodzinowy i inne.

Młody jest lekko autystyczny, a to dość łatwo rozpoznać, do tego wychowywany w rodzinie z "lekkim" defektem i wyszedł nam szogun z Kambodży, chociaż szczerze mi go najbardziej tam szkoda,
  • Odpowiedz
@Szumigajowy: ja #!$%@?, ja bym zaplacil 10k zeby miec lux wlosy. mam lux wlosy akurat i bardzo je cenie. do innych rzeczy w mojej posturze/figurze sie mozna #!$%@?, ale jak juz mam ten element to go za 50k nie #!$%@? xD.

Obłęd.
  • Odpowiedz