Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill

Wróciłem z imprezy tanecznej. Powiem Wam, że jedni z najlepszych tancerzy, których znam, nie są wysocy. Wzrost w tańcach swingowych nie jest atutem. W innych tańcach może być, ale nie w swingowych, albo rock&roll'u. Widziałem mnóstwo razy, że jak chłopak tańczy to ma zainteresowanie dziewczyn, niezależnie od tego, czy jest wysoki, czy niski.
  • 4
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: To jak mój kumpel manlet 165 cm- zajebiście tańczy i wywija pannami. Co z tego skoro młode panny wstydzą i brzydzą się z nim tańczyć, a co najwyżej zatańczą z nim stare kobiety, które po prostu lubią tańczyć a ich chłopak wzrostak ma dosyć i puszcza taką, żeby się wyszalała na parkiecie? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Nowystaryziel: Możesz napisać co tańczy Twój kolega? Jaki rodzaj tańca? To istotne, bo w tańcach swingowych coś takiego co opisujesz nigdy nie miałoby miejsca. Znam ten świat jak własną kieszeń, dziewczyna może nie związać się z brzydkim manletem, ale jak taki chłopak świetnie tańczy to nigdy, ale to nigdy mu nie odmówi. Mało tego, sama będzie chciała z takim chłopakiem tańczyć, bardziej niż z wysokim, który gorzej tańczy.
  • Odpowiedz