Wpis z mikrobloga

@qeti: Myślę, że chodzi o to, że tacy faceci przedmiotowo traktują kobiety. Kobiety, podobnie jak inni ludzie nie lubią być traktowani przedmiotowo. Niemniej, mogę się mylić i powód jest inny
  • Odpowiedz
@qeti jak zdradzisz, w oczach gadziego mózgu jesteś bardziej wartościowy, bo ktoś cię chciał. Poczytaj o efekcie obrączki. Facet jak widzi kobietę mężatkę, to raczej odpuszcza temat. U kobiet odwrotnie.

Ale za to jak zapłacisz, zrobisz, co chcesz, to jednak twoja wartość spada, bo ten seks kupiłeś.

Tak mi się wydaje.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@WolvvloW:

Ale za to jak zapłacisz, zrobisz, co chcesz, to jednak twoja wartość spada, bo ten seks kupiłeś.


też bym tak to wyjaśniał
  • Odpowiedz
Można ostre rzeczy odwalać, ale to nie oburzy babki tak jak wizyta u divy.


@qeti: Zależy od babki, według mnie jest mnóstwo gorszych rzeczy. Jak np. poniżej.

jak zdradzisz, w oczach gadziego mózgu jesteś bardziej wartościowy, bo ktoś cię chciał


@WolvvloW: To ja chyba nie mam "gadziego mózgu", bo według mnie to największe świństwo, jakie można zrobić drugiej osobie i gardzę takimi ludźmi bez względu na płeć.
  • Odpowiedz
@qeti:

Kobiety nienawidzą prostytutek, bo te ruinują ich monopol na seks. To nie chodzi o to, że cucki łożą na nie pieniadze, bo nie każda kobieta ma swojego kaka. Chodzi o to, że każda kobieta używa swojego piźdizska jako szalenie skuteczniej karty przetargowej. Reglamentacja seksu przez kobietę daje jej ogromną władzę nad mężczyzną. I co, teraz ma zrezygnować z tego? Pozwolić, żeby mężczyźni się zaspokajali bez jej udziału? Z tego samego
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: ktoś mądry mi kiedyś powiedział, "nie chcesz aby Twój mąż stołował się na mieście? nie wypuszczaj go głodnego z domu" podobnie jest w spawach łóżkowych, jak facet będzie często spuszczał z kija, w dodatku będzie to udany seks ani nie pomyśli o divach ani o skokach w bok.
  • Odpowiedz
@qeti: bo nie chca, zeby sie wydalo, ze pelnowartosciowy seks mozna miec za trzy stowki, podczas gdy same go sprzedaja za dziesiatki godzin poswiecania im czasu i uwagi (pieniedzy tez, choc dziewczynom z Zachodu mniej, ale np. azjatke czy latynoske musisz czesto miec prawie w calosci na utrzymaniu, co dla mnie w ogole jest bezsensowne przy dostepnosci div)

na tym rynku panuje taka sama konkurencja jak na kazdym innym i podobnie
  • Odpowiedz
@qeti kobiety wychodza z zalozenia, ze kazdy facet moglby sobie znalezc kobiete i byc jej wierny, ale nie chce, woli placic za niezobowiazujacy seks, byleby sie nie ustatkowac. Takie jest myslenie. Mysle, ze rowniez duza role gra niezrozumienie, jak meczacy jest poped plciowy dla mezczyzn i ile wymaga jego kontrola.
  • Odpowiedz
@qeti: Jedna odklejona różowa która nie ma żadnych argumentów się 'wypowiedziała' (już dawno mam ją na czarnej) a ty od razu robisz wątek :D

Odpowiedź masz już powyżejj. W dzisiejszych czasach spranych socialami i udawanym 'bogactwem' seks z kobietą jest walutą. Kobiety używają tego by wywalczyć swoje. Prostytutki są zatem ich naturalnym wrogiem, bo cuckold, beciak, simp czy białorycerzyk (i lewaki kekw) zamiast czekać miesiącami na 'obiecany i zasłużony' seks to
  • Odpowiedz
@kaminarii: no to jedno, a dwa to, ze jak musisz placic to najpewniej nie mozesz miec seksu za darmo ergo jestes nieatrakcyjmym kolesiem, a do tego masz czelnosc miec poped seksualny oraz go realizować.

Jedna odklejona różowa która nie ma żadnych argumentów się 'wypowiedziała' (już dawno mam ją na czarnej) a ty od razu robisz wątek :D


Zawsze bawi jak w jakims watku z czapy wyskakuje z tym jaka to ona
  • Odpowiedz