Wpis z mikrobloga

Miałem wracać do CSa, a tu powrót najgorszego map poola w historii: nie dość że Mirage ciągle jest, to jeszcze wrócił DD2. I to kosztem Overpassa xD Dobrze, że ciągle mam Vertigo i Nuke'a, ale źle to wygląda.

#csgo
  • 6
  • Odpowiedz
@pyra_wykop: Ja wróciłem po premierze CS2, myślałem, że antycheat naprawiony, że system rankingowy będzie ciekawy, rozwijany i tak dalej, po prostu miałem nadzieje, że coś z tą grą będzie się działo, a mamy prawie rok, czy tam ileś miesięcy od startu i wszystko #!$%@? i wszystko łatane na odwal się. Zawartość podstawowa z csgo do dziś nie została "zwrócona", a mappool faktycznie najgorszy w historii, nie wiem, ale nie mogę przemóc
  • Odpowiedz
@pyra_wykop: mirage to najlepsza mapa w grze, i nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. Chociaz strasznie dlugo jest w aktywnej, powinni dac za tę mapę cache (jak FMPONE ruszy #!$%@? a nie będzie dodawał kurczaków na tego greckiego offica) i #!$%@? anubisa za cokolwiek, moze byc train/cbbl
  • Odpowiedz
@kexus512: cbbl jest beznadziejną mapą do grania 5vs5, traina już pokazywali ale czemu nie podmienili za Overpassa to tylko chińskie pieniądze wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Remake starego cache byłby klasa ale FMPONE pisał, że nie będzie robił tego samego więc patrząc po remakeu będzie gówno ;/.
  • Odpowiedz
  • 0
@kexus512: czy najlepsza, to się nie zgodzę, na pewno najbardziej prymitywna taktycznie (podobnie jak dd2) i oparta głównie na strzelaniu a nie game-sense'ie (podobnie jak dd2). z jakiegoś powodu ulubiona mapa na wschód od nas.
  • Odpowiedz