Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ile czasu zajęło wam wyjeżdżenie 20h? Nie wiem czy trafiłem słabo szkołę, czy po prostu tak jest jak ma się czas tylko popołudniami. Ale po ostatnich jazdach mam 3 tygodnie przerwy, bo brak terminów.... tym tempem może do lipca się wyrobie z jazdami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#motocykle #lublin #kata #prawojazdy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: szkoła chce się nachapać kasy, mnie instruktor mówił ,żeby wyjezdzic w miare jednostajnie bez przerw, bo jak po przerwie cos nie wychodzi to zostaje blokada w umyśle i trzeba się przełamywać.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to zależy, u mnie wyglądało to tak że jak ktoś był konfliktowy albo ciężko było się z nim umówić to instruktor rozwlekał te godziny, ja jako że go trochę znałem i brałem wszystkie dostępne terminy to z A2 na A 10h zrobiłem w ~tydzień, a wcześniej na A2 20h w 3-4tyg. W dwóch przypadkach czekałem miesiąc na egzamin.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zależy od województwa, w niektórych jest za mało instruktorów i placów. generalnie najlepiej być gotowym na start sezonu szkoleniowego, czyli jeszcze na początku roku ogarnąć PKK i zaliczyć teorię. jeżeli startujesz w połowie sezonu trzeba często błagać o terminy u instruktora xd a im bliżej końca sezonu, tym gorzej, bo dużo ludzi tryharduje żeby załapać się na ostatnie terminy egzaminów
  • Odpowiedz