Wpis z mikrobloga

#dpd Mirki, ktoś wie, że jak przekierowałem kuriera, ale niby mnie nie zastał w domu to za drugim razem jak będzie doręczał znowu mogę przekierować paczkę np: do pickupu?
  • 13
  • Odpowiedz
@woody1991 jak nie odbierzesz to będzie do odbioru na sortowni w twoim miescie, nie ma co się stresować. ewentualnie jak paczka wróci od kuriera na sortownie to wtedy powinno być możliwe przekierowanie.
  • Odpowiedz
@woody1991 a mam taki pomysł, ja zawsze jak mam kuriera z dpd to w mailu mówiącym o przygotowaniu do doręczenia jest numer do kuriera. luknij na maila może znajdziesz. ja na twoim miejscu katował bym infolinię albo nawet poszukał numeru na sortownie w twoim miescie i tam zadzwonil.
  • Odpowiedz
  • 1
@zielonykrul: Udało mi się dodzwonić na infolinie z tego co mi powiedziała drugi raz nie można przekierować do innego punktu.
Sami nie wiedza czemu przesyłki nie ma nadal na bazie i zalecili mi kontakt do kuriera.
Sortownie są czynne od pon do pt więc dzisiaj nic więcej raczej nie zrobie.
  • Odpowiedz
  • 0
@zielonykrul: Gdyby nie fakt ze to paczka ze stanów to opcji wybrania innego kuriera nie miałem już, takie przygody z tym kurierem już miałem co niemiara, ma wywalone na ciebie co zrobi z tą paczką, zawsze mówi, że jakby każdego tak słuchał to każdej paczki nie, rozwiezie.
  • Odpowiedz