Wpis z mikrobloga

dzisiaj(w sumie to już wczoraj) byłem na targu z ciekawości bo nie byłem tam latami, zobaczyłem stoisko jakiejś cyganki a na nim przykuło moją uwagę coś co wyglądało jak jakaś rzecz bossa meksykańskiego kartelu* biorę do ręki pytam co to i po ile ona mówi że maszynka i że za 50 zł już chce odejść a ona "to weź za 35zł" próbuje sie jakoś pokojowo wycofać mówię że się zastanowię a ona że po 30 zł żal mi się tej kobiety zrobiło bo mówiła to takim tonem jakby interes nie kręcił się najlepiej i tak szybko mocno zeszła z ceny (), do teraz mi przykro i mam wyrzuty sumienia że tego nie kupiłem mimo iż maszynka nie jest mi do niczego potrzebna xd ja się do tego życia nie nadaję majorze ja jestem pacyfistą #!$%@? majorze ja się do niczego nie nadaje... (,)
tak się tylko chciałem wygadać...
*podobnie do tego to wyglądało jakieś greckie wzorki jak tandetna podróbka butelek po perfumach versace xd
morgiel - dzisiaj(w sumie to już wczoraj) byłem na targu z ciekawości bo nie byłem ta...

źródło: TRYMER-MASZYNKA-DO-STRZYZENIA-BRODY-ROZNE-WZORY

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@spawngdapl: to chyba to xd w sumie to by wyjaśniało taką obsuwkę ceny może myślała że się na tym znam i że mi nie wciśnie, ale i tak mi szkoda biednych ludzi może niesłusznie ale cóż ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz