Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Ten tag zrył mi beret xD. Byłem dziś w teatrze (staram się co miesiąc choćby dla wsparcia kultury) i co chwile myślałem o lajwach tych głupków. BTW. jeden z aktorów wygląda jak palmowy krzychu niz palmowy krzychu. I tak patrze na salę, bilety od 70 do 250zl, niby pełno ale teatr niewielki. Aktorów 10. Łysy z Klapkiem na głowę na lajwie wyciągną więcej nic nie robiąc przecież.

Ceną jest utrata godności. Koniec spektaklu i brawa przez ponad 5 minut, finalnie na stojąco. Coś, czego nigdy nie zaznają nasi "aktorzy".
lskx - #raportzpanstwasrodka 
Ten tag zrył mi beret xD. Byłem dziś w teatrze (staram ...

źródło: iYVjGy

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
Ja ostatnio byłem na graczu,teatr świetna sprawa


@wiesniakzdziuryzabitejdeskami:
Całkowicie się zgadzam. Nawet jak mi się nie chce to mnie różowa wyciąga i nigdy nie byłem niezadowolony. Znakomite w większosci, bardzo dobre co najmniej.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
,#!$%@?ąc już od gry aktorskiej tych z "wielkiego ekranu" "hitów"


@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: no to jest odlot. Odpalenie 80% filmów na platformach streamingowych to jakbys odpalił jasełka w szkole specjalnej. Poziom Klanu, z trochę lepszymi dialogami i ujęciami :D. Całe kino może bym podzielił 70-30 w sensie gnioty-dobre produkcje, no ale na streamingu dostajemy dużo kupy i tochę cukierków. Anyway - przepaść.
  • Odpowiedz
@lskx: No i do tej kupy człowiek może żreć pić i odmóżdżać się w domowym zaciszu,teatr ma swoją magię,aktorzy bez efektów specjalnych muszą się wykazać i praktycznie zawsze robią to mistrzowsko. Ja jak mam czas a mam go za mało to zawsze wybiorę teatr,a i jak człek chce coś poderwać to też raczej coś wiecej niż odmóżdżona p0lka
  • Odpowiedz