Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@151346136 na kimś technologie trzeba wytrestować żeby dojść do poziomu obecnego FSD.
Ogólnie w dupie mam ten FUD. Tesla w każdym przypadku współpracuje z nhtsa. Już w samym artykule z verge masz cytaty, z których wynika że nieuważni kierowcy którym na 10s przed uderzeniem wyłączył się autopilot dalej nie zwracali uwagę na drogę.
A powiem Ci, że będzie go jeszcze więcej, im bliżej 8 sierpnia. Dan o'donald będzie kręcił aferę z gówna,
  • Odpowiedz
@gonzo91: nie wiem, ale wydaje mi sie, ze z tym robotaxi (lepsza nazwa niz cybercab) bedzie podobnie jak z cybet truckiem. Wielka pompatyczna zapowiedz i prezentacje w 2019 i pierwsze sztuki 4 lata pozniej

8 sierpnia moze pokazac wszystko i powiedziec wszystko, moze tego nie byc, moga to byc tylko plany, albo wizje.
Oczywiscie auto bedzie stalo i pokaza jak swietnie jezdzi, materialu pewnie im nie zabraknie zeby pokazac jak jezdzi.
  • Odpowiedz
  • 1
@151346136 dla mnie ten event będzie bardziej nakreślenie jakiegoś planu, jak to wprowadzić. Bo jeszcze czeka nas sporo testów.
Będzie jakiś pojazd, którego masowa produkcja w roku przyszłym dopiero będzie. Ogłoszenie jakiś testów w różnych stanach (Tesla już szuka testerów). Będzie założony geofencing na jakieś miasta, i jakieś tam pojazdy od kiedyś będą sobie śmigać po miastach, zbierać dane, przekonywać opinię publiczną przejażdżkami oraz oczywiście ustawodawców, którzy kiedyś na jakimś poziomie zezwolą
  • Odpowiedz