Wpis z mikrobloga

Ten obieżyświat filip ma coś na czym się zna? Z tego co słyszałem to języków zna z 10, a prawda jest taka, że w żadnym nie potrafi płynnie mówić (nawet w polskim). Ktoś miał okazje zobaczyć jak wyglądają te jego "książki"? xD Szkoły według legend rodziców skończył chyba z 10 xD Gry chyba jakieś robił, coś z Japonią miał wspólnego, na czym on tam się jeszcze znał? xD Jako kto on chce pracować w japonii? I po jakim języku chce tam mówić? Po angielsku się nie dogada bo mu za bardzo chyba nie idzie, polski też mu nie idzie ale tam chyba nikt polskiego nie zna. Chwalił się coś swoim japońskim? Czy jego japonski kończy się na oglądaniu chińskich bajek i czytaniu mangi? Jest jakiś specjalista od tego filipka? xD
#raportzpanstwasrodka
  • 11
  • Odpowiedz
@The_Rainman: W Japonii będzie youtuberem, i znajdzie sobie tam żonę, a do tego będzie bogaty. Przy okazji zobaczy sobie zamek boży szoguna i będzie jadł pszny ryż zapakowany w wodorosty

Oprócz tego, że zna 20 języków, to przy okazji jest znakomitym fotografem zresztą widać to po jego vlogach()
  • Odpowiedz
@Chilli_Heatwave: dziękować xD imo skladnia i zasób słów są za słabe na AI xD nigdy w życiu nie byłem w kraju angielsko jezycznym, wszystko czego się nauczyłem jest z seriali, gier, muzyki i internetu, a i mam wrażenie, że zasób słów i akcent Filipka za nic w świecie nie pasuje do historii jaka przedstawia on i jego rodzina xD trochę taki tiger bonzo tylko, że z Kambodży. Wszystko wie, na wszystkim
  • Odpowiedz