Wpis z mikrobloga

Certyfikaty z zakresu cyberbezpieczeństwa stają się nieodzownym elementem kariery każdego specjalisty IT. Na różnych forach wiele osób początkujących zadaje podobne pytania: „Czy certyfikat A lub B jest dobrym wyborem?”. Co prawda certyfikaty nie dają zatrudnienia tak jak pieniądze szczęścia, niemniej mogą znacząco przyczynić się do wzbogacenia naszego CV przy wejściu na rynek pracy.

Okazuje się, że jeżeli chodzi o branżę "Security" to sumarycznie najlepiej ocenianym i wycenianym przez rynek certyfikatem jest CISSP:

https://my127001.pl/przewodnik-po-certyfikatach-z-zakresu-cyberbezpieczenstwa-wraz-z-rankingiem

#it #security #cyberbezpieczenstwo #informatyka #pracait #certyfikaty
opermajki - Certyfikaty z zakresu cyberbezpieczeństwa stają się nieodzownym elementem...

źródło: image.png.67d6e9f3fd9db6dde659a30b727e4c21

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@BedeKsiedzemJakMojTata Oba certyfikaty teoretyczne - czy to przypadek, że nie posiadał umiejętności praktycznych? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ktoś popełnił błąd zatrudniając go na takie stanowisko patrząc tylko na "znane" certyfikaty. Ja swoje subiektywne stanowisko odnośnie certyfikatów przedstawiłem w artykule. Chętnie poznam też inne. Dodam jeszcze, że ta forma nauki w postaci "czelendży" odpowiada mi, ale sam wybieram takowe które uczą mnie czegoś praktycznego.
  • Odpowiedz