Wpis z mikrobloga

Nie tak małą popularnością cieszył się tu dzisiaj wpis kolegi @JohnnyPomielony o jego nieudanej wycieczce na majówkę do Gdańska. Biedaczek musiał zrezygnować z wycieczki, ponieważ "apartament" w centrum kosztował, bagatela, ponad 15 tysięcy złotych za 4 noce. Kolega doszedł do wniosku, że skoro w Dubaju miałby taniej, to on do Gdańska jechał nie będzie i w ogóle wczasy w Polsce to luksus, na który go nie stać.

Chciałem jechać na majówkę do Gdańska, jednak stwierdziłem że chyba taniej wyjdzie polecieć do Dubaju. Odpoczynek w Polsce to luksus, na który mnie nie stać

https://wykop.pl/wpis/76025831/chcialem-jechac-na-majowke-do-gdanska-jednak-stwie

Inny kolega wrzucił zdjęcie oferty z Dubaju, która była wyraźnie droższa, ale został wyśmiany przez OPa (drugi najbardziej plusowany komentarz pod tamtym wpisem).

"Cena za 4 noce 2 dorosłych i 3 dzieci" mogłeś tam jeszcze zaznaczyć + 10 sąsiadów żeby drożej wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jest to o tyle zabawne, że oferta OPa jest dla 6 osób dorosłych, bo jest to po prostu cena za cały apartament z 3 łóżkami, co łatwo można zweryfikować w serwisie booking. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój komentarz o tym został przez OPa usunięty, a ja pozbawiony możliwości dalszego pisania w tamtym wątku, co sprowokowało mnie do stworzenia niniejszego wpisu.

Co do samych cen w Gdańsku na majówkę, to nie będę tutaj wdawał się w dyskusję czy jest tanio, czy drogo, każdy może ocenić to sam. Wątpliwości nie pozostawia jednak fakt, że oferta którą uraczył nas kolega Johnny jest reprezentatywna dla Gdańska. Ot "zwykły hotel w centrum miasta", że tak pozwolę sobie zacytować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gdansk #januszebiznesu #patodeweloperka #patologiazmiasta
ZygmnuntIgthorn - Nie tak małą popularnością cieszył się tu dzisiaj wpis kolegi @John...

źródło: marina

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: przecież to głupek. Mnie też wrzucił na czarno za to, że mu wytknąłem jego braki w myśleniu.

Gówniarz dodał głupi wpis, został zgaszony jak pet i nie wytrzymał presji więc musiał pousuwać komentarze i zablokować piszących, którzy mu wytykali jego #!$%@?. XD
  • Odpowiedz