Wpis z mikrobloga

Oddawać Ferrariego do konkurencji w momencie kiedy za chwilę bedzie trzeba odsłonić ostatnią walkę, gdzie jest prawdopodobnie Cios to jakaś abstrakcja. Wzmacnianie konkurencji w czasie największej krytyki na zaprezentowane zestawienia jest czymś niezrozumiałym. Albo Fame wie coś więcej, albo już obrali jasny kierunek rozwoju, a C+ ma im tylko zagwarantować bezpieczną przyszłość. #famemma
  • 12
  • Odpowiedz
@CeZ_: Postawili na model biznesowy w postaci ściągania ludzi ze sportu, twitcha i jakichś maciusów bungge czy cos takiego. Moim zdaniem #!$%@? z tego wyjdzie, bo liczy się kontrowersja i dymy, a nie jakiś #!$%@?łek dla influ co się po siurkach liżą na konferencji. Jeśli Prime i Clout będą szli zadymiarską stroną to rozjadą fame jak #!$%@? z roksy
  • Odpowiedz
@CeZ_: Też to tak czytam. Pamiętajmy że zapewne FAME nie liczy się już ze sprzedażą PPV, bo pewnie mają stały wpływ z C+ oraz pewnie jakiś % z np. ilości osób które zobaczą gale/vod przez np. 48h.

Więc im już nie zależy aby tego tak promować (cos ale KSW).

Natomiast pamiętam jak Ci pisałem o kontrowersjach, i twierdziłeś że dla kanalu to nie takie wazne, ze w canale tez byly kontrowersje
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Zobacz co teraz jest w Polsacie, jak odkopali historie tej sutenerki - wlasnie jej polsat Cancel zrobil.


@RafDan: ale jest różnica od wyzywania się od ćpunów i sprawami karnymi
  • Odpowiedz
@CeZ_: No ale przecież ta sprawa którą jej odkopali, to jest stara. I nie o sprawę chodzi, a o jej zachowanie które tam w zeznaniach ofiara podała.

Wojewódzki już zaczął grillowanie Canalu, tylko czekać aż reszta podłapie jak im FAME dostarczy argument.

Dla mnie sprawa jest oczywista, a używając mojego ulubionego sformułowania czas pokaże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@RafDan: jak ktoś miał zdanie X o freakfightach to i tak go już nie zmieni. Chodzi o masowe dotarcie do ludzi z informacją, że Fame zobaczymy w C+ - jak widać udało im się to. W komentarzach większość wpisów nie skupia się na tym, że Fame albo C+ jest złe tylko wytykają hipokryzję Wojewódzkiemu. A jak ktoś miał negatywny stosunek do freakowych gal to i transmisja w TrwamTV tego nie zmieni
  • Odpowiedz
@CeZ_: No dobra, no to przecież skoro ktoś miał złe zdanie o sutenerce, to i tak go już nie zmieni. Przecież telewizje i programy które ją zatrudniały, wiedziały za co była skazana i co robiła.

No i jak to się stało, że nagle wielkie oburzenie, skoro to było w aktach i polsat robi cancel programow? Przecież jak ktoś miał do niej negatywny stosunek, to i tak nie oglądał programów z jej
  • Odpowiedz
@CeZ_: Według mnie to idzie pod sprzedaż udziałów. To wciąż jedyna federacja, która ma potencjał sprzedażowy na pół miliona widzów.

To co dla Fame jest podłogą dla Prime i Clout nie jest nawet sufitem. Może tu chodzi o to, żeby pokazać, że dzięki sile marki i przy kontrolowanej stypie akceptowalnej dla TV wciąż można sprzedać zainteresować nawet więcej widzów niż ostatnie KSW.
  • Odpowiedz