Wpis z mikrobloga

@Wolsky: Grałem dema jednego i drugiego i #stellarblade podobało mi się bardziej. Mimo że jestem fanem Bloodborne to Lies of P nie podeszło. Podobno obie dobre. Kupiłbym SB dla zasady, podobnie jak Harrego Pottera, żeby może ktoś w branży zauważył, że poprawność polityczna się nie opłaca.
  • Odpowiedz
@Wolsky: nie wiem czemu ludzie to do soulsów porównują xD to jest tak normiczne porównanie. Ta gra to taki DmC na wysokim poziomie trudności, gdzie jak DmC odpalisz na trudnym jest też ciężko, to jest po prostu slasher,a nie soulslike
  • Odpowiedz
  • 0
@paluszki_rybne: Ogralem demo, głównie parując i mocno przypominało właśnie te dwie gry, stąd pytanie.
Zakładam, że całą grę można przejść parowaniem bez aerial combosów jak w dmc
  • Odpowiedz
@paluszki_rybne: Teraz gatunki gier się coraz bardziej zacierają, Nie ukończyłem żadnego DmC, ale przeszedłem i splatynowałem kilka soulsbornów i grając w demo SB miałem wrażenie że są podobieństwa. I tu i tu jest system odpoczywania przy ogniskach wskrzeszający pokonanych wrogów i regenerujący środki lecznicze, odblokowywanie skrótów do wcześniej odwiedzanych miejsc, wymagająca walka opierająca się na blokach i unikach (wrogowie wytrzymują więcej ciosów i zadają mniejsze obrażenia, tego akurat nie lubię, bo
  • Odpowiedz
@Wolsky: Bardzo dobrze się gra - ot, takie bardziej casualowe Sekiro połączone z Nier i z dodatkową nutką MGR:R oraz DMC.

A czemu bardziej casualowe? Bo mimo posiadania wielu mechanik z gier typu soulslike (przez co z początku ma się wrażenie, że to kolejny souls), to w tej grze nie ma death penalty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak umierasz, to co prawda wracasz do ostatniego checkpointa (który
  • Odpowiedz
@Wolsky nie ma co porównywać tej gry do sekiro/lies of p, poziom trudności jest dużo niższy, a po śmierci nic nie tracimy, jednie cofa cię do ostatniego ogniska, system walki mega satysfakcjonujący na początku trochę ciężko wyczuć kiedy mobek atakuje, ale to szczegół i muzyka która plumka w tle jest mega. Gram i polecam ^-^
  • Odpowiedz
@InnyWymiar90: Widząc takie wpisy zaczynam się zastanawiać czy aby się nie starzeję. Sekiro i Lies of P splatynowane a Stellar Blade jest dla mnie dość trudne (szczególnie od etapu pustyni).
  • Odpowiedz