Wpis z mikrobloga

#kononowicz Niektórzy tu się oburzają jakby wykop to była jakaś fantastyczna społeczność, która kieruje się głosem serca i chęcią niesienia pomocy skrzywdzonym, chorym i biednym. No owszem, kiedyś zdarzały się jakieś fajne akcje, ale wykop obecnie budzi skojarzenia tylko z patolą i politspamem. Wstyd się komukolwiek przyznać, że ma się tu konto (u mnie głównie nostalgiczne przywiązanie i kilka tagów, które czasem czytam). King może nawet powiedzieć, że wykop to siedlisko patoli i obsrańców i nie obraziłby mnie tym w ogóle, bo defacto mówiłby prawdę xD Tak samo jak ja mogę powiedzieć, że jest starym alkusem i ma #!$%@? na punkcie dwóch (wróć, jednego) upośledzeńca ze ściany wschodniej
  • 7
  • Odpowiedz
@giga_jablecznik: wykopki nic nie mogą od przynajmniej 2019 roku - ludzie poznali dziewczyny, ożenili się, porobili dzieci, dorobili się mieszkań, kredytów i nikt na gównoportalu siedzieć nie będzie uczestniczyć w wojenkach przegrywów alkoholików o dostęp do knurzego cyca
  • Odpowiedz
@giga_jablecznik: zgadza się, ja tu tylko hejtuję co po niektórych i mam ubaw z czytania komentarzy ogółem. Napewno nie POmagam komukolwiek, nawet Krzysiu mi obojętny- niech sobie żyje szczęśliwy w smrodzie i brudzie skoro tak lubi. Nic mnie do tego.
  • Odpowiedz