Wpis z mikrobloga

Ktoś wie co to za bajkę emitowano kiedyś na dobranocce? Bohaterami były pluszowe zabawki, które ożywają w nocy gdy dzieci już śpią. Nie był to film rysunkowy. Ktoś pamięta? Aha, kojarzę bardzo ważną rzecz z tej bajki... Był w niej lektor opisujący sytuację. Męski głos. #bajki #gimbynieznajo
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@POPCORN-KERNAL: hmmm, jest jakiś miś którego pamiętam. Ale tematyka gwiazdki i świat? Chyba efekt Mandeli płata mi figle bo jakoś inaczej to zapamiętałem. Nawiasem, skąd wiedziałem? Aha, ta bajka na sto procent miała lektora męskiego, opisywał on to co dzieje się na ekranie.
Bunch - @POPCORN-KERNAL: hmmm, jest jakiś miś którego pamiętam. Ale tematyka gwiazdki...
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Nigdzie nie mogę jej znaleźć już od lat. Ostatni trop to kaseta z bajkami, mam tam nagrane swoje ulubione z dzieciństwa (Franklin, Wysłannicy królestwa mlecznych ząbków) i własnie tę której tytułu zapomniałęm. Chryste, szukałem intra do Wysłanników i nie ma! NIc nie ma w sieci. A tytuł oryginalny to "souris souris" pisany dwa razy. Dasz wiare ze jeszcze rok temu działały linki i można było znaleźć intro na YouTube? Dzisiaj już nawet
  • Odpowiedz