Wpis z mikrobloga

@jombsik: na dzień dzisiejszy ta Amerykańska giełda to jest jeden wielki Monty Python. Zaczynając od tych Muskowych Tesli a kończąc na NVidi. To co się #!$%@? dobitnie pokazuje, że jak masz pieniądze albo drukarkę do jej robienia to koło #!$%@? ci wszystko lata xd. Ale przynajmniej jest śmiesznie. No może nie dla wszystkich (kredyciarze) xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Sowa12345: rozwiniesz? Bo nie bardzo rozumiem. Nvidia ma niemalże monopol na najbardziej gorący obecnie hardware, a Tesla ma problemy i kursy to odzwierciedlają. Co w tym jest śmiesznego?
  • Odpowiedz
@jombsik: NVIDIA miała też monopol pół roku temu a kurs nie #!$%@?ł w kosmos o 200 procent a Tesla to memstock i jego problemy nie mają nic wspólnego z kursem co widzieliśmy np w dzisiejszej podbitce kursu więc mi tu nie #!$%@? bo dobrze wiesz o czym pisze. Nie udawaj mi tu pana cyferki bo ci nie wychodzi.
  • Odpowiedz
  • 0
NVIDIA miała też monopol pół roku temu a kurs nie #!$%@?ł w kosmos o 200 procent


@Sowa12345: kurs Nvidii zaczął "wyjebywać w kosmos" 15 miesięcy temu.

więc mi tu nie #!$%@? bo dobrze wiesz o czym pisze. Nie udawaj mi tu pana cyferki bo ci nie wychodzi.


Nie mam pojęcia o czym piszesz, ale swoje frustracje to wylewaj gdzieś indziej i daruj sobie ten pasywno-agresywny ton xD
  • Odpowiedz
@jombsik: #!$%@? #!$%@? ja posłucham weź tam lepiej kolegom z serwerwoni napisz, żebym widział trochę więcej postów bo na cały tak giełda który liczy prawie 6 tys użytkowników przez cały dzień wyświetla mi się 10 postów z waszych multikont jak sami sobie odpisujecie
  • Odpowiedz