Wpis z mikrobloga

Ogólnie Bita Śmietanka to zajebisty pomyśl propsuje i to że Suchar spytał się czy ktoś chce zawalczyć jest miłe z jego strony ale obawiam się że Xayoo i Suchar z naciskiem na Xayoo będą chcieli regularnie upokarzać obecnego tam Wykopka i się z niego nabijać wraz z pozostałymi zawodnikami przez całą galę i jest to zrobione tylko i wyłącznie z zemsty za to że z Wykopem liczy się każda federacja i dużo zawodników/influencerow i będą chcieli mocno popsuć reputację portalu i tagu #famemma
Chyba że się mylę @MokrySuchar to mnie możesz poprawić
  • 14
  • Odpowiedz
@ty-mo: Nawet jesliu by tak bylo, to serio myslisz ze ci to morky suchar potwierdzi? xDD

Tak chcemy skompromitować wykopka. Zapraszamy
  • Odpowiedz
@ty-mo: dobra, odpowiem raz i sobie przeklejajcie tę odpowiedź. Tak o luźno wczoraj zapytałem czy ktoś chciałby wystąpić, ale zrobiliście takie poruszenie na tagu, że pogadałem już dziś z Xayoo o tym o 14 przez 2 minutki. To nie jest żaden wielki plan, po prostu szukamy ciekawych zawodników i ciekawych zestawień. I nie mamy czasu na to, żeby się z kogoś nabijać. Ktoś musiałby być jak biseks żeby się ciągle #!$%@?ł
  • Odpowiedz
  • 0
@huiiozagarbata123: z tym że Scetovichek czy jak mu tam jest był lubiany przez społeczność Twitcha a tu Wykopki w większości nawzajem cisną po sobie i nie będą zjednoczeni żeby wspierać reprezentanta
  • Odpowiedz
tak samo było z tym sketowiczkiem co na pierwszej gali sie bil, wzieli patyczaka po ty zeby nasterydowany xayoo mogl sie nad nim poznecac


@huiiozagarbata123: Tylko ze ten patyczak sam go wczesniej cisnął. Idelany przykład kozaka w necie i #!$%@? w świecie
  • Odpowiedz