Wpis z mikrobloga

Obserwuję sobie naszą scenę polityczną, wiele rzeczy może mi się nie podobać, obrzydzać, ale nic nie rozpyerdala mi głowy tak jak PIS-owcy, którzy dosłownie GROŻĄ obecnej władzy jak to pożałują, gdy wrócą do władzy xD

Jak to wymieniają z nazwiska czy to Hołownię, Szczerbę, czy Jońskiego jakie to straszne konsekwencje poniosą jak ODZYSKAJĄ WŁADZĘ.

Oni się nawet nie zajmują tym żeby poważnie wyjaśnić te wszystkie afery, nawet nie udają już, że są praworządni tylko wprost robią z siebie jakąś zorganizowaną grupę para władców, którzy będą się MŚCIĆ na rządzących za to, że śmią śmieć ich rozliczać :D

Rozumiecie? Ich nie wolno rozliczać, sądzić i karać za popełnione przestępstwa, bo się BĘDĄ MŚCIĆ xD

Co to jest kvrwa Sudan, czy Salwador?

Jeszcze brakuje takiego czarnoskórego generała w aviatorach, czerwonym berecie i kurtce wojskowej, który przy użyciu sił zbrojnych odbija sejm i mamy komplet.

Jaki to trzeba mieć gwóźdź we łbie żeby tego nie dostrzegać i dalej wyznawać tą bandę to mi się w głowie nie mieści.

Jak oni serio kiedyś wrócą do władzy to będzie taka sodoma i gomora, że japyerdole xD

#polityka #pis #bekazpisu
LezliNilsen - Obserwuję sobie naszą scenę polityczną, wiele rzeczy może mi się nie po...

źródło: pis

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz