Wpis z mikrobloga

Może mi to ktoś wyjaśnić dlaczego patusy z lewicy (glownie maja stsko, spiewak i inni z po i lewicy) tak dążą do wyeliminowania alkoholi, a szczególnie do zakazania małpek, do nocnej prohibicji na całe miasto i zakazu sprzedarzy alkoholu? Ja wiem że są to antypolacy którzy chcą zniszczyć zwykłych kowalskich którzy prowadzą mały sklepik z alkoholem i zastąpić lokal jakimś zagranicznym barem. A nic nie mówią o zakazie alkoholu w klubach/barach/burdelach, które są w większości zarządzane przez gangsterów albo ruską agenturę.

Moim zdaniem idealny plan na naprawę polski to likwidacja wszystkich klubów barów i neonów (tak jak to gówno we wroclawiu na niepolda czy w warszawie na placu zbawiciela, nie znam za bardzo tych miejscówek patusów) a dla małych biznesów alkoholowych wręcz dopłaty za sprzedawnie alkoholi. Kulturalne kupowanie alkoholi w sklepikach nie jest żadnym problemem, problemem są patusy i zdegenerowani studenci którzy nie potrafią się bawić bez picia, przez co dalej społeczeństwo jest bandą bezmózgów którzy chlanie alkoholu traktują jak niepodważalną tradycję i normę.

#alkohol #alkoholizm #prohibicja #imprezy #bekazlewactwa #zamordyzm #janspiewak #zakazalkoholu #malpki #polityka #wroclaw #warszawa #zalesie #studbaza #biznes #polska
  • 7
  • Odpowiedz
  • 11
@drobazdy: niesamowite, że żaden prawdziwy Polak, nie żaden lewak i antypolak, nie potrafi zaplanować sobie picia na dzień do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co, jak co, ale akurat na stacji benzynowej alkohol nie jest niezbędnym towarem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Moim zdaniem idealny plan na naprawę polski to likwidacja wszystkich klubów barów i neonów (tak jak to gówno we wroclawiu na niepolda czy w warszawie na placu zbawiciela, nie znam za bardzo tych miejscówek patusów) a dla małych biznesów alkoholowych wręcz dopłaty za sprzedawnie alkoholi.


@drobazdy: Co to za wysryw 14 latka? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Ogau: dzień do przodu takie łatwe(względy finansowe, ty kupisz potem ci nie oddadzą, ktoś jednak nie wyjdzie) by to nie było, ale przecież żabki są przynajmniej do 20 w niedzielę, dzień do przodu pod tym kątem, że ludzie musieliby
  • Odpowiedz
@Ogau: czuję wstyd tym, co napisałem, choć dodam, że wysłało się przypadkiem niedokończone, ale i tak to niezrozumiała papka :( no cóż było wcześnie, spieszyłem się do pracy
  • Odpowiedz