Wpis z mikrobloga

  • 0
@amath: @Foxbat: podszybie rozbebrane sucho, na poczatku mi odpalil ale chodzil nierowno, jakby nie na wszystkie gary i po 2 sekundach od odpalenia wlaczal sie wentyl na chlodnicy. wiec od razu gasilem silnik (zrobilem 2 proby, tak samo). zdjalem pokrywy, zeby zweryfikowac ustawienia walkow, idealnie nie jest, ale odchylka jest minimalna. po montazu pokryw przestal odpalac, swiece mokre, jestem sam nie mam jak sprawdzic czy jest iskra. wskazowka oborotomierza lezy
  • Odpowiedz
@AlexR: właśnie ustawiłeś paski i koła zębate jak było bo jak nie to masz lipe
pompa CR może wymagać rozruszania. Ale teraz to nie wiadomo co zepsułeś. Może wcześniej była właśnie tylko świeca do zrobienia. A napinacz paska zębatego wszystko napina dobrze to pozakładałeś?
Jak tak uważasz to na dzień dobry kup nowe świeczki
  • Odpowiedz
  • 0
@Foxbat: wczesniej bylo zle(tak ustawiony przez niemca), bo niby jezdzil palil itd, ale wywalal blad synchro przy ostrzejszym traktowaniu. blokada na walki nie wchodzila, brakowalo pewnie 1cm. ustawilem walki na blokade na zblokowanym wale no i jest lipa.
  • Odpowiedz
@AlexR: ale ilość zębów to musi się zgadzać może załóż polecany fabrycznie pasek bo nie wiadomo co tam helmut amator tuningu pozakładał. Może już utłukłeś zawory i jest po zawodach. Zamawiaj pasek i świeczki na dzieńdobry
  • Odpowiedz