Wpis z mikrobloga

Nie mam konta w xtb
Wczoraj 2 razy do mnie dzwoniła pani z xtb "w sprawie wypłaty zysku", za każdym razem z innego numeru. Myślałem że kurier dzwoni i kurna odbierałem.
Do was też ktoś z czymś takim dzwonił?
Jedyne co osiągnęła to tyle że dzwoniła zawsze gdy mi dziecko zasnęło i się zniechęciłem do firmy na przyszłość
#gielda #xtb
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@widmo82: Tylko głupcy są pewni czegokolwiek.( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego pytam tutaj, bo wyglądało to bardziej jak jakaś skcja promowania xtb. Kiedyś na jakiś webinar byłem u nich zapisany, więc mój numer pewnie mają.
@WpiszSwojLogin tutaj akurat pani porządnym polskim operowała
  • Odpowiedz
@jar-mitryn: ogólnie to mam konto na xtb i dzwonił do mnie ze 2 lub 3 razy chłop od nich, mówił tylko że jest opiekunem klienta i jak mam jakieś pytania czy problemy to do niego, o wypłaty czy zyski to dzwonią oszuści
  • Odpowiedz
@jar-mitryn:
Ja zawsze udaje zainteresowanego i z nimi rozmawiam jak najdłużej żeby zabrać im czas.
Trzeba mówić wolno jak emeryt lat 80.
Długo się zastanawiam, zadaję dziwne pytania i ostatecznie mówię że spytam się syna.
Nie ma potrzeby ich #!$%@?ć ani podnosić glos bo ich to nie interesuje.
Na koniec daje im nadzieję żeby zadzwonili za tydzień bo jestem za granicą.
  • Odpowiedz
  • 0
@zaq22: no zacna postawa. Moje watpliwości wynikały z tego że nie mam konta na xtb a kiedyś wiem że zostawiałem im swój numer. A dzwonili z polskich numerów
Jak moge to też ich przeciągne. Akurat wczoraj opiekowałem się dzieckiem i budzenie go śweiżo po uśpieniu jest jak wysypanie tony piasku na świeżo wyczyszczony dywan.
  • Odpowiedz
Do mnie dzwonili z Binance w sprawie wypłaty zysku. Oczywiście konta na Binance nie mam. Jak oddzwoniłem, to odebrał jakiś inny gość, który twierdził, że nie wie o co chodzi. Oszustwo + prawdopodobnie spoofing numeru tel.
  • Odpowiedz