Wpis z mikrobloga

Kto oprócz ŁKSu i Ruchu spadnie z Ekstraklasy?

czy???

  • Warta 34pkt 7.1% (9)
  • Puszcza 32pkt 9.5% (12)
  • Cracovia 32pkt 38.9% (49)
  • Korona 30pkt 33.3% (42)
  • nwm / sprawdzam 11.1% (14)

Oddanych głosów: 126

  • 13
  • Odpowiedz
@rales: Chciałbym, żeby poleciał Radomiak, ale będzie o to trudno.

Myślę, że ktoś z dwójki Korona - Puszcza, najbliższy mecz zadecyduje.
  • Odpowiedz
@rales: Boję się o moją Cracovię ale 4 pkt powinno wystarczyć.
Śląsk, Raków, Lech trzeba ugrać punkt i jedziemy do Chorzowa walczyć o życie w ostatniej kolejce.
Tam zjedzie się całe WRWE na nasz pogrzeb. Będzie ciężko.
Najbardziej liczę na 3pkt ze Śląskiem
  • Odpowiedz
@rales: mecz Puszcza vs Korona, wyłoni ekipę, która będzie walczyć z Cracovią o spadek. Cracovia względnie trudny terminarz, ale nie jest bez szansy.
  • Odpowiedz
@Zi3L0nk4: Puszcza też ma ciężary z terminarzem, albo walczący o utrzymanie albo o puchary ( ͡º ͜ʖ͡º) chociaż tam jest Pogoń a ona sama nie wie czy chce walczyć o te puchary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zi3L0nk4: Przy czym Cracovia ma potencjał na to, żeby i tak dobrze zapunktować w tych meczach.

Ja bym jeszcze patrzył na tak głupie rzeczy w terminarzu np. jak to, kto ile minut ma do wyrobienia limitu młodzieżowców, bo może się okazać że np. taka Pogoń mając PP w kieszeni zacznie desperacko próbować wypełniać ten limit, a im sporo minut brakuje.
  • Odpowiedz
@Zi3L0nk4: Co jeszcze nie znaczy, że rywale mogą sobie dopisywać po 3 punkty, bo w naszej lidze wszystko bywa przewrotne.

Dwóm klubom, które najmocniej zlekceważyły przepis o młodzieżowcu bardzo poważnie grozi brak gry w pucharach, także ten.

W ciekawej sytuacji też Radomiak, bo z jednej strony potrzebują jeszcze 2-3 punktów do utrzymania, a z drugiej muszą wystawiać po 1.5 młodzieżowca na mecz, żeby uniknąć kary. Ale mają taki termiarz, że pewnie
  • Odpowiedz