Wpis z mikrobloga

Jak kupić samochód jak samemu nie wie czego się chce? Raz chciałem passata B5, potem BMW E39, wczoraj prawie jechałem po Subaru Forestera a dziś znalazłem Golfa V od pierwszego właściciela xD i niby fajny, zwykły samochód co ma jeździć, ale z drugiej strony nudny do bólu. Czy do 25k znajdzie się coś co choć trochę będzie się wyróżniać i da frajde z jazdy? #samochody #motoryzacja #gownowpis
  • 8
  • Odpowiedz
@xydtrz: Golf V jest z ery VW, gdzie zapomnieli jak robić zabezpieczenia antykorozyjne

Czy do 25k znajdzie się coś co choć trochę będzie się wyróżniać i da frajde z jazdy?


@xydtrz: Szukałbym Peugota 206 S16/Clio II Sport w dobrym stanie a pozostały hajs wydał na walkę z uciekającą masą w obwodzie elektrycznym i rdzawkami.
  • Odpowiedz
Jak kupić samochód jak samemu nie wie czego się chce? Raz chciałem passata B5, potem BMW E39, wczoraj prawie jechałem po Subaru Forestera a dziś znalazłem Golfa V od pierwszego właściciela xD i niby fajny, zwykły samochód co ma jeździć, ale z drugiej strony nudny do bólu. Czy do 25k znajdzie się coś co choć trochę będzie się wyróżniać i da frajde z jazdy?


@xydtrz: Słuchaj (a raczej czytaj) nie chcę
  • Odpowiedz
@xydtrz: mam ten sam problem. nie wiem co kupić, przewijają się cabrio, duże kombi, małe 3 drzwiówki, sportowe coupe.

Ogólnie żaden model mi jakoś nie wpadł w oko aby wyrzucić tyle hajsu. Niektóre odpadają z jakimś tam przyczyn inne nie koniecznie przekonują, a że mam sprawne auto to nie muszę kupować i jest to czysta fanaberia, a przy tym auto na prawdę musi mieć urzec abym chciał je kupić.
  • Odpowiedz
@xydtrz: oi Panie ja chcialem Golfa VIII, potem Tiguana gen 2, potem myslalem ze poczekam na gen 3. Nastepnie Lexusa UX, Formentora, Golfa GTI znow( wszystkimi jezdzilem) a ostatecznie z wyprzedazy rocznika wzialem A4 a nawet autem nie jezdzilem:)
  • Odpowiedz