Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Dzień dobry - 25 kwietnia 2024, jest to 116 dzień roku.

Imieniny Marka, Ewodii, Ewodiusza, Jarosława, Kaliksty, Kalisty, Markusława - życzymy zdrówka ()!

Święta, święta: Święto polskiej Służby WięziennejMiędzynarodowy Dzień SekretarkiMiędzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem - i po świętach.

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 24°C, Słońce wstało o 07:36 a zajdzie 19:51. Dla porównania w Poznaniu jest 3.3°C, a Słonko będzie z nami od 05:30 aż do 20:09.

Cytat na dziś: Grzechy nie tyle do człowieka powinny być przypisane, co do życia. Na człowieka czasem i tego za wiele, że żyć musi.Niech spadną deszcze! (o) !

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy udanego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @skibi: @KKK1987: @Marinero1: @DFWAFDS: @reyley: @K00tek:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 10
  • Odpowiedz
@cybulion: i które najlepsze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) grubo, to Ty specjalista jesteś w temacie degustacji. I rano pomimo tego na tagu, szanuję ()
ja to musiałem się przyzwyczajać, aby białą herbatę od wody z kranu odróżnić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@slabehaslo hehe, st Urban Hof Becenstein Kabinett Riesling. Perła.
Kazimierskie Wzgórza Preludium - pyszny musiak na rozpoczecie dnia.
Masottina R.D.O. Levante Prosecco Conegliano Valdobbiadene Rive di Ogliano Extra Dry - topka prossecco jaka pilem w ciagu ostatnich 5 lat.
CentaninCimula Vandemia Tardiva - pyszna passerinka.
Sama biel, bo ja wole białe. :)
  • Odpowiedz
@cybulion: ciekawe, nie znam się na winach, od lat nie pije alkoholu, a pamiętam, że za dobry rum trzeba było dać tak ok 300 zł za butelkę, aby to był faktycznie rum a nie ściek typu bacardi czy inny morgan xD a tu mówisz klasa winka 100-150zł, to miłe zaskoczenie (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@slabehaslo no winka powyzej stowki zaczynaja byc ciekawe. Co do rumu - mam krakena w szafce i czeka na swoja chwile :) świat winiarski poszedl do przodu, a samo wino w polsce rozwija sie z roku na rok w zastraszajaco szybkim tempie
  • Odpowiedz