Wpis z mikrobloga

Nie wytrzymam.... "redaktor" Żuk z #eska właśnie zrobił newsa o tym, że "wielki wyciek z GTA 6" nastąpił. Serio! I ciągle mi się to gówno wyświetla na głównej stronie Google jak wpisze "GTA6" :(
tutaj link

Ostatnio robił newsy o tym, że:
1. GTA 6 dostanie drugi trailer! To news, odkrycie, trzeba napisać artykuł o tym (czaicie? Typek robi newsa o tym że GTA prawdopodobnie dostanie drugi trailer, lol).
2. GTA 6 będzie mieć system zmiany pogody (ma go od GTA3)
3. W GTA 6 będzie padał śnieg (na FLORYDZIE xDDDDDDDDD)
No i ten dzisiejszy. Gość zaśmieca internet tylko tymi newsami o GTA 6.

#gry #pytanie #gta #gta5 #gtav #gta6 #gtavi
Bunch - Nie wytrzymam.... "redaktor" Żuk z #eska właśnie zrobił newsa o tym, że "wiel...
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Jednorenki_Bandyta: @laiklaicki @Bergamotkowy @Bergamotkowy
A patrz na to... dzisiaj inny z tych gości pisze newsa o tym, że w GTA6 będzie nowość - burza! Oraz, że kolejną nwością będzie reagowanie na nią przez NPC. Już w GTA 4 przechodnie rozkładali parasole.
https://gry.interia.pl/newsy/news-nowy-przeciek-dotyczacy-gta-6-w-grze-spotkamy-niesamowite-zj,nId,7428976
Poza tym on wstawia FEJKOWE screeny z GTA6 z podpisem, że to materiały prasowe, lol
Ale to pajace piszą.
  • Odpowiedz
@Bunch: Szczerze, ta eska jest i tak jakaś opóźniona w rozwoju. Ci wszyscy idioci odklejeni którzy próbują żerować na click baitach najpierw robili to od 2017 roku do 2021 roku bo była jakaś data napisana na drzwiach gdzieś w grze więc wszyscy dumnie uznali, że wtedy to będzie premiera nowego gta na pewno (taki chooj jak widać) a później zaczęli n a przykład pisać i mówić na filmach rzeczy pokroju tego,
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Cztero0404: Jak ja wpisuje GTA6 i kliakam 'wiadomosci' to jak przechodze do nowego newsa i wydzę ŻUK, SKORUPA albo CEMBROWSKI to już wiem, że będzie grubo..
  • Odpowiedz