Wpis z mikrobloga

My tu pitu pitu, że trzeba zawijać sprzęt, aby Mariusz się nauczył, że bez streama to z głodu nawet francuzy się wyprawadzą, a tymczasem ktoś za kulisami pociąga za sznurki. Coś mi się wydaje, że tym kimś jest osoba, która zamieszkuje drugie mieszkanie pająka..... Za free. Mariusz ma realny kontakt z otoczeniem dosłownie tylko kilkadziesiąt minut w ciągu doby, więc owinięcie wokół palca takiego degenerata nie jest wyzwaniem, tylko trzeba stwarzać pozory, że się o niego dba, więc jak 40 letnie dziecko (Mariusz) poleci na skargę, to z marszu wpada policja - Przecież nie można odmówić "pomocy" osobie, która "wynajmuje" mieszkanie za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczy od czasu do czasu przynieść ciepłą zupkę i w weekend flaszeczkę najtańszej wódki.
Ja się nie zdziwię, że owe drugie mieszkanie pająka znajduje się w tym samym bloku, w tej samej klatce. Prędzej mi knaga urośnie o 2 metry niż Mariuszowi zacznie wpadać co miesiąc na konto pitos za wynajem. Jaki typowy sąsiad by się przejmował jakimś alkoholikiem, który zrobił z mieszkania melinę i w dodatku by jemu pomagał? Normalni ludzie chcą się takich pozbyć jak najdalej, aby mieć ciszę i spokój. Coś tu jest szyte grubą nicią....
#danielmagical #patostreamy
  • 1