Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam problem z #hazard na #kryptowaluty
Codziennie przegrywam duże pieniadze. Doszedłem do takiego momentu ze jeśli nie mam co najmniej 1k usd na pozycje na krypto to czuje się źle, przegralem przez ostatnie dwa lata ponad 300k usd. Doszedlem do takiego momentu ze porzucilem cala swoja moralność i zaczalem tworzyć shity na #solana i okradać ludzi na rugpullach zeby tylko mieć pieniadze na hazard. Codziennie sie budze i ogladam cale dnie wykresy krypto zeby i tak wyjść na nic.. po co to robie? Bo zalezy mi zeby wyciagnąć milion i zakończyć. Na rugpullach wyciagam 3-15k usd ale to nie jest "pewnik" bo czasami ludzie potrafia mnie wyleszczyć na moich wlasnych coinach (wyprzedaja sie zanim ja zdaze sprzedać swoje).. co mogę zrobić z swoim życiem?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zrób AMA. Wielu z tagu posłuchałoby chętnie Twoich historii a i dla Ciebie będzie to być może początek drogi do oczyszczenia. Pewnie masz takie historie do opowiedzenia, że kilka kanałów YT było by zainteresowane wywiadem.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Muszę odpowiadać z (NIE OP) bo zgubiłem klucz do wpisu @BRmedia
To zależy. Sam koszt stworzenia coina to groszę robie go tutaj:
https://www.oriontools.io/
Największym kosztem jest wrzucenie hajsu do poola. Im więcej się wrzuci tym więcej się wyciągnie. Ale to też ryzyko bo czasami można stracić. Teraz jest trudniej bo na portalach jak dexscreener dodali zakładkę "Liquidity Providers" przez co każdy bez zadnego wysiłku może sobie sprawdzać czy
  • Odpowiedz