Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Smutne jest to, że żadna dziewczyna nie podeszła do Ady i nie dała jej wsparcia aby wyszła z tego toksycznego związku. Myślę, że jakby przynajmniej jedna osoba powiedziała Ada, weź stwórz pare z kims innym, nie wybieraj Bartka, nie mecz sie, to nie ma sensu. To ona by to zrobiła, bo dodałoby jej to siły. Pomimo, że kazdy widzi jak dziewczyna już się męczy i jest przez niego gnębiona to jeszcze nakręcają, żeby jednak Bartka wybrała.
A Śledź to jest hit dla mnie. Jaki był cel tego, że powiedziała Bartkowi o tym co Ada do mikrofonu krzyczała? Chyba była świadoma, że Moto będzie za to gnębił Ade? I to jest to wsparcie kobiet? Solidarnosc? Jedna widzi krzywdę drugiej i jeszcze ja podkopuje? Smutno się na to patrzy.
  • 12
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: to prawda. Wszyscy chcą ratować Bartka kosztem Ady. Nikt nie doradził Adzie, żeby wybrała inną osobę dla swojego spokoju. Jak tak to Bartek zły a jak jest RR to nagle wszyscy chcą żeby został. Hit normalnie.
  • Odpowiedz
@zalogowano: a według mnie i tak podeszłaby do niego, a potem ta osoba, która mówiła, że nie idź w to miałaby przesrane i wieczne #!$%@? od moto moto. W takie relacje się nie wpieprza, bo potem to i tak Ty jesteś ten zły
  • Odpowiedz
@zalogowano: Moto Moto jaki jest każdy widzi, ale przynajmniej jest konsekwentny i nie łazi w kółko mówiąc, że chce odpaść z programu. Adę każdy ma w dupie, ale jakikolwiek Moto Moto zły by nie był, to sama sobie zapracowała na to takim zachowaniem. Zamiast mówić w kółko o odpadnięciu, mogłaby pomyśleć o innej parze, gdyby chciała zostać. O czym rozmawiać z osobą, która chce sobie pójść? Ludzie sobie myślą o niej
  • Odpowiedz
@BigShow: nie mówi, że chce odpaść, bo nie chce, ale robi z siebie ofiarę i udaje, że ma jakiś honor czy dumę, a gówno ma.
Z drugiej strony, wiem, że Ada nie ma może tam się komu wygadać czy pogadać, ale ogólnie takie jęczenie na swojego chłopa/crusha/cokolwiek do innych w trakcie imprezy, gadanie "my już nie jesteśmy razem", "co ja mu zrobiłam", "jak on mógł" to mnie zawsze tak drażniło. Wiem,
  • Odpowiedz
@BigShow: dokłanie tak, a wydaje mi się, że Ada (tak, dzieje jej się krzywda, to jest oczywiste) lubi zgrywać ofiarę i bardzo podbija swoje cierpienie i kręci wokół siebie atmosferę, żeby wszyscy jej żałowali.
  • Odpowiedz