Wpis z mikrobloga

@Zakretka21: Wiesz mi się wydaję że sam by chciał żebyś nie czuła wyrzutów że chcesz pojechać do rodzinki, porozmawiaj z nim o tym, na pewno nie będzie widział w tym problemu, no chyba że rozmawiałaś już i nie za bardzo mu się to podobało
  • Odpowiedz
@Zakretka21: jak to robisz, siedzisz z mamą w pokoju i rozmawiacie kilka godzin dziennie, a teraz tego brakuje?
Matka też niezadowolona że dziecko się wymknęło spod kontroli?
Ile masz lat, może dla tego chłopaka to być czerwona flaga.
  • Odpowiedz
  • 0
@heniek_8: jak do nich przyjeżdżam to w dzień często pomagam im w domu i w polu razem pracujemy, a wieczorem oglądamy filmy/seriale, gramy w planszówki. Bardziej chodzi o to, że czują się samotni i zawsze się cieszą jak przyjeżdżam. Ja też lubię z nimi przebywać i im pomagać.
26 lvl.
  • Odpowiedz
  • 0
@Spokogosczneta: rozmawiałam z nim o tym i przyznał, że czuje się samotny kiedy wyjeżdżam, więc staram się czas wolny podzielić mniej więcej na pół między rodziną a chłopakiem. Też zapraszałam go żeby mi towarzyszył, jednak jak wracam do rodziców na wieś to tam jest zawsze dużo pracy, a głupio mi go zaganiać żeby pracował na gospodarstwie. Z drugiej strony jak nic nie robi to się nudzi kiedy ja idę robić np.
  • Odpowiedz
@Zakretka21:
to jest kwestia indywidualna kto ma jakie wzorce przywiązania.
jeżlei się zamierzacie pobrać, to docelowo małżeństwo jest tą podstawową rodziną, a rodziców to się odwiedza czasem. zwłaszcza że są zdrowi i są oboje (mają siebie - są we dwoje ale się nudzą, więc dzieci mają po to żeby się nie nudzić?)
ja jako rodzic uważam że nie mam prawa tak szantażować emocjonalnie dzieci - trzymać ich na pępowinie żeby w
  • Odpowiedz
  • 0
@heniek_8: to nie jest tak, że szantażują mnie emocjonalnie. Zapraszają mnie często, ale mogę odmówić - nie obrażą się ani nic podobnego. Po prostu są w mojej opinii są super rodzicami i sama czuję potrzebę, żeby im się za to odwdzięczyć i pomagać kiedy mogę. A to, że z ich strony zawsze jest weselej i przyjemniej jak odwiedzają Cię dzieci, z którymi masz bardzo dobry kontakt i wspólne zainteresowania to jest
  • Odpowiedz
@Zakretka21: Wydaję mi się że to dobrze z jego strony że przekazuję Ci uczucia, ale ja bym nie chciał by ktokolwiek czuł wyrzuty sumienia w związku, ogólnie dla Ciebie te osoby są bardzo ważne, więc każdy powinien zrozumieć że poświęcasz jednakową ilość czasu, bo nikt na pewno nie chcę tego byś czuła wyrzuty sumienia, porozmawiaj jeszcze raz że masz wyrzuty sumienia ale nie chcesz by on się czuł samotnie, na pewno
  • Odpowiedz