Wpis z mikrobloga

@1-1-1-1: ja miałem podobnie we Francji zapytał mnie miejscowy żul murzyn w obsranych gaciach czy nie dałbym mu 10 euro a ja mówię że nie mam i potem się wywiązał z tego mały dialog i murzyn żul się mnie pyta skąd jestem a ja że z Polski i on mi zaczął opowiadać że zna parę słów po polsku i miał 2 dziewczyny p0lki xD
  • Odpowiedz
@BlackpillNaCalego: lol. Miałem akcję w takim stylu. Jakaś gównopizzeria we Włoszech z plackami na wynos obsługiwana przez 2 ciapatych. Jak koleś co obsługiwał wyczaił że jestem z Polski to rzucił ładnym "dzień dobry" i że się nauczył bo wcześniej mieszkał w Niemczech i miał dziewczyny z Polski XD
  • Odpowiedz
@BlackpillNaCalego:

Moim zdaniem to jest taki rytuał p0lek za granicą na wakacjach...tzn. dać dupy murzynowi albo ciapakowi... jak np. że na budowie musi być małpka z rana albo... że na wigilii janusz musi się #!$%@?ć.

Taka zasada i koniec kropka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: Ja troche podróżuje po swiecie i też miałem wiele takich przypadków.
Murzyn w fabryce w UK i mówi że tylko z p0lkami sie spotyka i mial już 5.
Stare Niemcy którzy balowali w Polsce i ich wspomnienia ze p0lkami studentkami.

Jednym słowem wstyd mi było bardzo za nasze puszczalskie witaminki
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: moja bliska koleżanka puściła się z turasem ten ja zalał i potem się wyskrobała chociaż mówi ze niby poroniła. Później miała jeszcze Araba a teraz jest po ślubie z Hindusem. Na szczęście była brzydka i tępa jak typowa p0lka więc żadna strata dla polskich chuopow
  • Odpowiedz