Wpis z mikrobloga

kobiety żołnierki xD w Izraelu to nic innego jak kwiatek do kożucha. Fajnie wyglądają na memach, szczególnie te ładne i tyle z nich pożytku.


Przyleciał pierwszy cuckfederata, żeby bronić przywilejów kobiet i świętych słów DOKTURA memcena xD
  • Odpowiedz
Ale podejdźmy do tematu poważnie, słyszałem masę skarg na to że policjantki nie są tak pomocne i skuteczne jak mężczyźni zwłaszcza jak dochodzi do jakiś ekstremalnych sytuacji. Idąc tym tokiem mozemy dojść do wniosku że w sytuacji wojny szansa na to że kobieta wyciągnie cię z tarapatów będzie jeszcze mniejsza. Rozumiem ten gniew że to tylko my mężczyźni mamy ginąć a kobiety mogą uciekać, mają parytety itd. ale trzeba być realistą. Jeśli
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: @KontrproduktywnyAnalityk
Nie chce was martwić, ale wszystkie partie mają w dupie problem dyskryminacji mężczyzn i wszystkie partie z chęcią wyślą facetów do woja bo oni obronę kraju sobie znieśli ustawą. ¯\(ツ)/¯
Jakieś robienie wojenek politycznych dzielących społeczeństwo nic nie da. Jeszcze tylko wybory do europarlamentu i rząd już zmieni nastawienie do przeciętnego Polaka.
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk: gdyby jeszcze za tym szła konsekwencja w postaci powrotu do dawnych czasów i rollbacku tych wszystkich emancypacji i sufrażystek to pół biedy, ale znając życie tak nie jest. Zresztą może jakiś przedstawiciel ich partii wyjaśni co autor miał na myśli, sporo ich tu przecież siedzi.
  • Odpowiedz
Nigdy nie głosowałem na Konfę, gdyż kojarzy mi się ona właśnie z cuckserwatyzmem wobec bab z jednej strony i darwinizmem z drugiej strony (czyli "jesteś słaby i biedny, to zdychaj!" - ale tylko wobec płci męskiej)

@ArmageddonPrzeciwBladziom: W takim razie na kogo głosowałeś? Która partia jest przeciwko poborowi do wojska?
  • Odpowiedz
@kinkykylie: Ja też nie próbuje rozpocząć żadnej gówno burzy, ale nie ma się co oszukiwać że żadnego obowiązku służenia w armii nikt nie zniesie. Najlepiej jak by wcale nie było żadnej wojny a mężczyźni byli traktowani sprawiedliwie, ale tak uczciwie a nie jak nam to serwuje pani minister równości i lewica. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk: jeden szkopuł - dlaczego oni są zaskoczeni poglądem nacjoluchów i mentzena? Przecież tamci to katokonserwy, zwolennicy ,,tradycyjnych" ról, czemu wyraz dali wielokrotnie. Najpierw ci ludzie powinni byli zaznajomić się z ich stanowiskiem, zamiast na ślepo wierzyć w jakieś swoje urojenia dot. tych środowisk politycznych.
  • Odpowiedz