Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Patrzę sobie na gównoszeregowki wielkości średniego mieszkania czyli tak 70-80 m2 w polu pod miastem, bez garażu, mikroogródki, w okolicy kompletnie nic nie ma, ani usług, ani komunikacji ani nawet jakiegoś lasu oddanie 2025/2026, 95% oferty wymieciona xD. Po co to kupować? Na wynajem nie, bo zadupie, jako kapitał nie, bo dużo nie urośnie, do życia tak 2/10. Oświećcie mnie.
#nieruchomosci #szeregowiec #mieszkanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Dlaczego myślisz że dużo nie urośnie? W mojej okolicy sporo szeregówek stoi normalnie pustych, albo jest dzielona na dwa odrębne mieszkania (parter/piętro) i sprzedawana z przebitką.
  • Odpowiedz
@adr260: Przy BK2% jak regularnie sprawdzałem, schodziło wszystko w kilka dni, o ile cena była <600k.

Nawet felerne lokale przy oczyszczalni, które zawsze wisiały miesiącami, bo lokalski wiedzą żeby unikać tamtych osiedli.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ludzie kupią wszystko. Jak wejdzie bk0% to każdy kto ma kawałek ziemi powinien wziąć się za budowę szeregówek i bliźniaków. Nie ważne gdzie, może być nawet kilkanaście kilometrów od miasta powiatowego lub kilkadziesiąt kilometrów od miasta wojewódzkiego. Ktoś to kupi.
Obserwuję dewelopera działającego w mojej okolicy. Właśnie zaczął inwestycje na takim zadupiu, że szkoda gadać. Dojazd do tego "osiedla" wygląda tak, że wyjeżdża się z miasta powiatowego, jedzie się przez
  • Odpowiedz