Wpis z mikrobloga

Zapraszam na kolejny odcinek na kanale : Obcokrajowcy w Policji?
W odcinku przedstawię moją opinię, dlaczego obcokrajowcy bez polskiego obywatelstwa nie powinni pracować w Policji.
Serdecznie zapraszam do oglądania.
#szescdziesiona <--- tag do czarnolisto jeżeli nie chcesz oglądać moich wpisów.
Dziękuję za ostanie komentarze pod filmami, artykułem jak i tutaj na mikroblogu.
Link do odcinka: KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ W YOUTUBE
#policja #wojsko #audytobywatelski #ukraina
szescdziesiona - Zapraszam na kolejny odcinek na kanale : Obcokrajowcy w Policji?
W o...

źródło: nie dla

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@Nieszkodnik od tego są tłumacze przysięgli. Służba w Policji to dostęp do bardzo wielu poufnych informacji. Każdy tłumacz przysięgły może być zatrudniony i jest zatrudniany na potrzeby np. przesłuchania. Nie musi on być policjantem.
  • Odpowiedz
od tego są tłumacze przysięgli.


@szescdziesiona: i dużo masz tych tłumaczy przysięgłych, szczególnie w pipidówkach? Będziesz wzywał tych tłumaczy do każdego ogłoszenia w lokalnej gazecie, na słupie ogłoszeniowym? Do przetłumaczenia każdej ulotki rozdawanej lokalnie? Do tłumaczenia rozmów w tłumie obcokrajowców? Bo jak sobie inaczej wyobrażasz prewencję w tych diasporach/środowiskach, jak nie poprzez tajniaków, którzy nie rzucają się w oczy?
Do rozstrzygnięcia jakiegoś sporu na targu w Pcimiu Górnym też zatrudnisz
  • Odpowiedz
@szescdziesiona: złą robotę robisz dla policji bo ktoś cię obejrzy i twoje opinie i będzie myślał że każdy policjant tak myśli a nieraz dwóch policjantów by się pokłóciło o poglądy
  • Odpowiedz
  • 0
@xiv7 w naszej formacji pracują setki osób z podwójnym obywatelstwem, jest to bardzo sensowne rozwiązanie które sam popieram. Natomiast obniżanie coraz to bardziej kryteriów przyjęć o którym mowa jak i też kolejne pomysły jak ten o przyjmowania osób bez polskiego obywatelstwa są moim zdaniem bardzo pochopne. Co więcej to tylko moje zdanie, nie każdy musi się z nim zgodzić i ma prawo do własnej oceny.
  • Odpowiedz