Wpis z mikrobloga

Mirki, dopiero wchodze w ten swiat i nabieram swiadomosci perfumowej i nie chce wydawac duzych pieniedzy na samym poczatku na jakis okreslony zapach bo nawet nie wiem czy mi sie bedzie podobał xD. O wiele bardziej wolabym miec pare tanszych perfum i testowac rozne zapachy noi nie chce wydac za duzo bo #cebula. Dlatego przychodze z pytaniem czy idzie jeszcze kupic jakies naprawde fajne perfumy w niskiej cenie mniej wiecej do 50-70zł za te 75-100ml+? Co waszym zdaniem bedzie najlepszym wyborem?

#perfumy #perfumybiedaka #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 7
  • Odpowiedz
@Kruszetopy: Antonio Banderas - Blue seduction będę zawsze polecał, tylko parametry słabizna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszyscy tutaj polecą żebyś lepiej wziął kilka odlewek po 5 czy 10 ml - potestujesz, posprawdzasz co Ci pasuje i będziesz wiedział w jaką niszę za 9999zł/100ml celować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@hexaf: No wlasnie chcialbym cos co bedzie w niskiej cenie i mialo dosyc dluga trwalosc jezeli to w ogole mozliwe a jak nie to zostaja po prostu czestsze aplikacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kruszetopy: jeśli chcesz przetestować coś, to Rozejrzyj się na tagu. Masa osób odlewa różne zapachy. Za 100zl kupisz kilka odlewek, zorientujesz się co lubisz a co nie, a nie będzie szkoda jak Ci coś nie podejdzie
  • Odpowiedz
@Kruszetopy w tym budżecie warto zainteresować się zapachami Jaguar, w szczególności linią Classic. Znajdziesz tu na prawdę fajne zapachy, z całkiem niezłymi parametrami. Ciężko będzie mi napisać ogólną charakterystykę wszystkich zapachów, więc najlepiej będzie jak przejżysz Fragranticę. Od siebie polecam jednak Gold i Red- jako dwa słodkie oraz Classic niebieski i Black- jako dwa świeże. Niebieski classic jest świetny na lato. Black fajnie sprawdza się na wiosnę i na mało formalne okazje.
  • Odpowiedz