Wpis z mikrobloga

Mam ochotę kupić drugą parę Air Pods Pro, ale boje się, że nie będzie działać, bo już jedną parę mam, jak MacBook będzie je odróżniać? No wiem, każde urządzenie Bluetooth ma własne ID, ale to Apple, a chce kupić drugie Air Pods, tylko dlatego, jak jedne się rozładują to mogę użyć drugiego, ale czy to będzie działać?
Nigdy nic od Apple nie miałem podwójnego, dlatego nie znam się, ma ktoś dwa Air Pods Pro i wie czy da się połączyć z jedym urządzeniem je? Mój iPhone bardzo lubi moje Air Podsy, zawsze tylko jak za blisko podejde z Air Podsami w uchu, to automatycznie połącza mnie z nimi, a myślałem, że to ten dock łączy słuchawki a nie same słuchawki, jak to działa?

W sumie to dobre pytanie, skąd iPhone wie, że jestem w pobliżu gdy mam w uchu AirPods? Zawsze myślałem, że to Dock łączy wszystko...
Z jednej strony to nawet fajne, ale z drugiej strony, jak to działa? o_O

#apple #pytanie #ciekawostki #kichiochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
@aptitude: Czy Ty naprawdę chcesz kupić dokładnie te same słuchawki? Śpisz w nich czy jak? Przecież naładowanie słuchawek 15 minut od momentu jak się rozładują to jakieś 3 godziny słuchania.

No ale odpowiadając na potrzebę - dodasz te airpodsy do dowolnego urządzenia Apple, z automatu zsynchronizują się między wszystkimi sprzętami i będą rozróżniane - możesz zmienić też nazwę każdej pary słuchawek. A nawet jeśli 2 pary byłyby z jakiegoś powodu aktywne
  • Odpowiedz
Czy Ty naprawdę chcesz kupić dokładnie te same słuchawki? Śpisz w nich czy jak? Przecież naładowanie słuchawek 15 minut od momentu jak się rozładują to jakieś 3 godziny słuchania.

@Eshirael: ja mam jedne słuchawki cały czas na biurku, drugie cały czas przy łóżku, a trzecie cały czas na szafce przy drzwiach wyjściowych, bo #!$%@?ło mnie jak po jedną pare musiałem ciągle gdzieś wstawać xd więc rozumiem tę potrzebę doskonale.

Mam ochotę
  • Odpowiedz