Wpis z mikrobloga

Kryzys w #it jest czymś pięknym :) nabzdyczone dupki z ego wałęsy lądują na bruku albo zaczynają pensjami równać się z paniami w biedronce. Hurtowa produkcja magistrów inżynierów AJTI oraz sabastianów z magazynu po bootcampach zaczyna zbierać swoje żniwo. Najbardziej bawi wyparcie i #!$%@? że to tylko scrum masterzy albo julki z HR są zwalniane xD. 3 albo 4 lata temu śmiali się z 50 letnich bezrobotnych januszy którzy nie wiedzą co robić w życiu bo ich kołchozowa fabryka smrodu w powiatowym została zlikwidowana i radzili się przebranżowić bo wystarczy angielski B2 i umieć w komputer żeby zarabiać 2137k rocznie.

No koledzy pożar w burdelu trwa

Ha tfu na was
#programista15k
PozdroMleczny - Kryzys w #it jest czymś pięknym :) nabzdyczone dupki z ego wałęsy ląd...

źródło: article-1290741-0A42F614000005DC-781_468x286

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@PozdroMleczny: ja mam tak: zacząłem pracę jako inżynier w autmotive i trochę umiem programować. Czyste programowanie jest przesycone. Koleżanka programistka mówiła mi, że mieli w grupie takiego ziomka, co był mocno zielony i miał dwie lewe ręce.

Według mnie najlepiej łączyć programowanie z inną branżą, wtedy znajdzie się pracę, a zarobki, to może nie jest 15000 na rękę, ale 10000 już tak.
  • Odpowiedz