Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka: w ogole dlaczego polki sa z hindusami, w poprzednim kolchoze duzo hindusow tam robilo i widzialem po pracy jak polka swoim autem przyjechala po swojego hindusa XD przeciez ci hindusi tzn z tego kolchozu nie myja sie, smierdzi od nich, jedzą rekami jedzenie takie jak ryz makaron XD koles mi opowiadal jak byl u nich to ze tam syf maja w domu
  • Odpowiedz
@DrCieplak: Nadal nie widzę tu "klejenia" xD Po prostu fajnie się bawią, ale dla mnie to jest typowo przyjacielski vibe. A dziewczyny podekscytowane bo pewnie im nawkręcał, że jest wielkim blogerem i stąd ich zaciesz do kamery xD Jakoś nie widzę, żeby były jakoś nadzwyczaj zachwycone tym Jankiem, bardziej traktują go jak kumpla do melanżu xD Ale w oczach przegrywa nawet drobne detale świadczą o jakiejś ogromnej zażyłości. Współczuję :)))
  • Odpowiedz
Dziwne, że się nie pochwalił :))) Taki wyczyn trzeba zapisać w Księdze Rekordów Guinnessa :))) Zatem wiecie gdzie powinniście startować aby w końcu użyć swojego snejka - do Zambii. Życzę szerokiej podróży :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: bredzisz, Polacy na zachodzie mają spoko branie. Znacznie większe niż Habibi, mokebe czy inny pejet, oni u białych kobiet są spaleni. Mieszkałem na zachodzie 15 lat w UK i Holandii i sam miałem kilka przygod z tubylkami oraz moi kumple rowniez
  • Odpowiedz