Wpis z mikrobloga

#playstation #ps5 #dualsense
Mireczki pytanie bo odpowiedzi w necie niejednoznaczne. Pad do PS5 nie reaguje na próbę włączenia, po podpięciu do ładowania (oryginalny kabel podpięty do konsoli, nieoryginalna stojąca ładowarka, ładowarka do telefonu) miga raz na pomarańczowo i gaśnie. Wymieniać baterie, czy celować w coś innego?
  • 21
  • Odpowiedz
@Jack0wy słyszałem o padach wbitych w ścianę jak excalibur w kamień po nieudanym strzale w fifie, ja na szczęście jestem spokojnym graczem, ale jak ostatnio w forzie zostałem po hamsku wbity w ścianę na zakręcie, zdenerwowałem się i walnąłem ręką w biurko to mojemu komputerowi się to nie spodobało i się wyłączył xD a padem nie rzucę bo na kablu go mam i to za krótkim więc nawet oprzeć się dobrze na
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@TypowyDaltonista nie no to ja też staram się na spokojnie chociaż przy Rocket league czasami mam złe myśli ( ͡º ͜ʖ͡º) ale ja nawet gumek z analogów nigdy nie zdrapałem w żadnym padzie przez te wszystkie lata.
  • Odpowiedz
nie wiem co tam ludzie robią z padami, ale miałem trzy do PS4 i ten jeden trzyletni od PS5 i żadnego driftu nigdy nie było.


@Jack0wy: też tak pisałem na tagu, że rąk nie myją itd bo mi nic nie driftuje ( ) o ile te od ps4 faktycznie do dziś bez żadnego zarzutu, tak dualsense driftują jak poje#ane, na pięć DS jakie posiadamy cztery ostatecznie
  • Odpowiedz
@Jack0wy no to głupia sprawa. Jeśli Masz gwarancję to wiadomo co robić, a jeśli nie to po szukałbym w necie. Może to jakiś trywialny problem. Moje pady mam od premiery i działają elegancko. Odpukać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tulej_Tulejka w necie najczęściej stawiają na baterie więc już zamówiłem, sprawdzę czy wymiana coś zmieni. Jak nie to podejrzewam że szkoda kasy na naprawy bo wyjdą pewnie niewiele mniej niż nowy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Tulej_Tulejka ale jaja. Przyszła nowa bateria, wymieniłem, objaw ten sam. Zmieniłem z powrotem na starą i skręcając pada przypadkiem wcisnąłem przycisk ps a ten jak gdyby nigdy nic zaczął działać xD
  • Odpowiedz