Wpis z mikrobloga

Dzien dobry wszystkim,
Globalne ocieplenie? Dobre sobie, temperatura wzrosla o jeden stopien w ciagu kilkudziesieciu lat, to jakie to ocieplenie? Dobre sobie. Bzdury co najmniej jak z ta teoria "ewolucji". Jakos jak ide do zoo to nadal widze malpe a nie czlowieka, wiedz gdzie ta ewolucja? A wiec wracajac do wywiadu, profesorze czarnek....
Ps. Dla tych co nie wiedza, obejrzyjcie sobie wczorajszy wywiad na kanale zero, gdzie redaktur popisal sie wiedza na temat zmian klimatycznych.

#sejm #polityka #kanalzero
why1sthat - Dzien dobry wszystkim,
Globalne ocieplenie? Dobre sobie, temperatura wzro...

źródło: temp_file3722477131463457817

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@spider19447: praktycznie wszyscy naukowcy zajmujący się aktualnymi zmianami klimatu twierdzą że działalność człowieka jest ich źródłem. Są to zdecydowanie lepiej wykwalifikowane ode mnie i od ciebie osoby do tego by ocenić czy to prawda.
  • Odpowiedz
  • 250
@turfa8 Przecież badania nad dziurą ozonową sprawiły że wprowadzono regulacje, między innymi znacznie ograniczono emisje freonów i innych substancji. Postanowienia protokołu montrealskiego są raczej przestrzegane i zgodnie z przewidywaniami naukowców udało się powstrzymać wzrost dziury ozonowej.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pokawa biorąc pod uwagę że wszelkie zmiany na tej planecie zajmują setki tysięcy lat obawiam się że ani mnie ani ciebie ani kilkunastu pokoleń po nas to nie dotyczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Zmiany klimatyczne na tej planecie następują od zawsze a to jak my sobie wyobrażamy konsekwencje to wielka spekulacja i wg mnie straszenie babokiem ( ͡ ͜ʖ ͡)


@spider19447: zagrajmy w grę. Jeśli masz rację i niepotrzebnie wydajemy pieniądze na ekologię i walkę z ociepleniem klimatu, to ludzkość niepotrzebnie wyda te pieniądze i niepotrzebnie przerzuci się z paliw kopalnych i plastiku na źródła odnawialne i alternatywne materiały.
  • Odpowiedz
Fakty są takie że mądrzy tego świata dochodzą do wniosku że źródłem zmian jest aktywność człowieka czy tego chcesz czy nie.


@pokawa: Gdzie tu masz wnioski, jak nawet w linku masz napisane, że to opinia?

Jak masz problem z rozróżnieniem jednego od drugiego to jak Ty chcesz się wdawać w polemikę na temat badań naukowych? xD

Pogódź się z tym, że nie istnieje żaden dowód na udział człowieka w zmianach klimatu.
  • Odpowiedz