Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Dzień dobry - 24 kwietnia 2024, jest to 115 dzień roku.

Imieniny Aleksandra, Aleksji, Aleksego, Egberta, Erwina, Fidelisa, Grzegorza, Horacjusza, Horacego, Longina, Longiny, Zbroimira - życzymy zdrówka ()!

Święta, święta: Międzynarodowy Dzień Solidarności Młodzieży - i po świętach.

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 23°C, Słońce wstało o 07:36 a zajdzie 19:51. Dla porównania w Poznaniu jest 3.9°C, a Słonko będzie z nami od 05:32 aż do 20:07.

Cytat na dziś: Nie chodzi o to, że robimy z siebie sędziów, decydujących o życiu i śmierci, lecz o przywracanie ludziom wiary w istnienie sprawiedliwości. A czasami po to, by im tę wiarę przywrócić, potrzebna jest kara śmierci.Niech spadną deszcze! (o) !

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy udanego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @skibi: @KKK1987: @reyley: @DFWAFDS: @Marinero1: @K00tek:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 11
  • Odpowiedz
Witam wszystkich zgromadzonych. Chciałem się tylko pochwalić że wczoraj odebrałem od dilera nowy samochód. Jaram się jak dziecko bo to spełnienie marzeń od bombelka że kiedyś będzie mnie stać żeby pójść do salonu i zamówić samochód jaki sobie zażyczę. I faktycznie jest taki jak sobie zażyczyłem. Nie pytajcie ile kosztował bo jedna nerka na pewno nie starczy...
micke - Witam wszystkich zgromadzonych. Chciałem się tylko pochwalić że wczoraj odebr...

źródło: IMG_1683-2

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jurgen_Van_Beethoven: @mobutu2 Wszyscy by się chcieli karnąć a zalać nie ma komu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

250 kuca, benzyna, felgi 20 calowe, panoramiczny szyberdach i nie licząc kamer 360 i pneumatycznego zawieszenia to chyba wszystkie bajery jakie się da mieć w tym volvo. Nawet masuje kierowce i ma klime 4 strefową i fotele z tyłu grzeją poślady ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ale
  • Odpowiedz
@micke pięknie się Pan na bocie od totoo dorobił ( ͡° ͜ʖ ͡°) w moim 21 letnim gruchocie dziś strzelił wężyk od podcisnienia i zastanawiam się czy robić czy złomować ¯_(ツ)_/¯ siła!(òóˇ)
  • Odpowiedz