Wpis z mikrobloga

Cześć Wykopki,
Jeszcze tu nigdy nie pisałam, ale śledzę z Wami tag od początku sezonu. Nie mogę się powstrzymać przed typowaniem na rajskie.

Moim zdaniem wygrana drużyna (bez Kasi, bo ją uczulenie zdejmie) siedzi na krzesełkach z dwoma modyfikacjami: za dwie osoby (jedną wytypowaną przez przegranych i drugą przez nowych) wchodzą nowi. Nowi wywalą z krzesełka Bartka.

Jeśli chodzi o głosowanie grupy to mamy tak:
wygrani:
Judaszyca, Płaczka, Kasia, Kacper, Motomoto, Oskar

przegrani:
Wiewióra - na Motomoto
Ada - na Cygankę (i tak jej nie lubi, a co do Bartka jeszcze liczy na przeprosiny i granie)
Aperolka - albo na Kasię albo na Cygankę
Emi - rozsądnie byłoby dać na Cygankę, żeby wyeliminować konkurencję (Judaszyca zbyt roszczeniowa nie była, a Domi lubi), ale może też dać na Kacpra
Janek - Motomoto
Półbóg - Motomoto i Oskara imho nie wywali, stawiam Kacpra
Wujas - też na Kacpra ew. Oskara

I w tej sposób z krzesełek wypadliby Cyganka lub Kacper (Motomoto nawet jakby miał więcej głosów, to nie może zlecieć dwa razy).

Wariant A, bez Kacpra: Jęczmień do Judaszycy, Półbóg do Natali, Kacper i Moto do Emi. Odpadłby Kacper, bo Motomoto dał Emi nadzieję na pandorze, plus wiadomo, spoilery.
Z dziewczyn w tym wariancie Dominika do Oskara, a Ada i AperOlka razem do Janka, leci Ada za ciepłe przywitanie.

Wariant B, bez Cyganki:
Jęczmień do Judaszycy, Motomoto i Półbóg do Emi. Leci Póbóg, jw.
Domi do Oskara, AperOlka do Kacpra, Ada do Janka, Cyganka do Oskara. Leci cyganka

Co sądzicie?
#hotelparadise
  • 8
  • Odpowiedz
@JaneMarple: zbyt otymistycznie jak dla mnie. I młodzi z Dupsi i przegrani wytypują Moto, on będzie miał najwięcej głosów po przeliczniu wśród przegranych. Jedynie immunitet może namieszać jeszcze, że będzie nieprzewidywalnie . W sumie nie jedynie on bo mają i dziewczyny i chłopacy siedzieć na stołkach więc RR mega rozpierduchę może zrobić, ale to dobrze, przynajmiej się postarali i nie powtarzają nudnych schematów tym razem.
  • Odpowiedz