Wpis z mikrobloga

Kurde. Lekarz rodzinny przepisał mi krople Discortineff, na mój pisk w uszach, nie wiedział co mi jest, ale powiedział że "nie zaszkodzi" zanim będę miał wizytę u laryngologa, ale ja mam wrażenie że szkodzi, kurla. Przez pierwsze 2 dni stosowania miałem wrażenie że mi trochę zmniejszył ten pisk, (ale może tak po prostu a nie dzięki kroplom) ale potem jakby mi się pogarszało, po dwóch dniach przerwy, wziąłem to dzisiaj znowu, ale tylko o jednego ucha w którym za bardzo mi brzęczy, w nadziei że może coś to da, ale jest jeszcze głośniej. Masakra jakaś. Moze sobie zaszkodził em przez tego rodzinnego.

Nie wiem co z tym zrobić, pogorszyło się i już ciężko funkcjonować a żadna tabletka mi nie pomoże. Chyba czas skończyć z tym swiatem

#zalesie #medycyna #zalesie #laryngologia
  • 44
  • Odpowiedz
  • 0
@M0sieznaSpre-eyna: Dodam jeszcze ze juz dawno, jeszcze zanim nie mialem tych piskow, to nieraz chwilami, np. przy jakims cwiczeniu silowym czy cos innego, mialem wrazenie przez chwile ze odtykało mi sie ucho(chyba jedno) i znacznie lepiej slyszalem.

Nieraz tez gdy z kims gdzies gadałem przy jakims dodatkowym halasie, to druga strona mnie jakos slyszlaa, a ja ciagle tylko "co i co" wjec juz wtedy wydawalo mi sie ze jestem jakis gluchszy
  • Odpowiedz