Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki czy mnie bukmacher wydymal bez mydła? Obstawiłem zakład w betfan na regionalny mecz Polski i grali o regionalny puchar Polski. Mecz dotyczył zdarzenia ROW Rybnik vs Turza Śląsk, u bukmachera nie miałem możliwości śledzenia na żywo zdarzenia (nie wiem dlaczego, po prostu nie było to udostępnione, ani też nie mozna bylo podczas live obstawiac typów), wiec mecz sledziłem na stronie regiowyniki.pl na której podano wynik 2:3 a mój typ był 1/2 że albo 1 albo 2 wygra i wygrała Turza w rzutach karnych, chociaż też ten wynik dziwnie podali, bo w rzutach w sumie padło az 7 goli

W I i II połowie po dwa gole padły dla każdej z drużyn

Link do strony: https://regiowyniki.pl/mecz/116274/Pilka_Nozna/Slaskie/Puchar_Polski/

Od razu napisałem do nich argumentując moke stanowisko, że błędnie rozliczyli, a Ci na dowód przeslali mi screeny z jakies grupki na fb
XD ja tu oficjalną strone z meczami im podalem, a Ci jak niektore wykopki przesykaja przerobione screeny, to oni przeslali rownie "wartościowy" dowód XDD no i od razu typ po tym rozłączył czat, że nie moglem już im odpisać, wiec jak to jest mirki padł remis czy Turza wygrała? Te karne licza sue do ogólnego wyniku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #bukmacherka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @ashmedai Napisałem, że betfan. Nie, typ był 1/2 czyli albo 1 wygra albo druga że nie będzie remisu w meczu i nie było, bo przecież Turza wygrała w rzutach karnych, ale jednak mecz nie zakończył sie remisem. Chyba, że ja gadam głupoty


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: przecież dobrze rozliczyli. Idąc Twoim tokiem myślenia, nie dałoby się przegrać tego zakładu XD Skoro w przypadku remisu, bierzesz pod uwagę karne. W zakładach liczy się 90 minut.
  • Odpowiedz
Zakład teoretycznie mógłby być rozliczony jako 1,0 tylko wtedy kiedy nie było możliwości postawienia remisu co się po prostu nie zdarza. Liczy się wynik w czasie regulaminowym. Napiszę na przykładzie finału hokeja, 5 mecz, były 2 opcje, możesz stawić zwycięstwo Katowic, remis, zwycięstwo Podhala i masz zależnie u kogo grają tak: zwycięstwo Katowic-remis-zwycięstwo Podhala: 2,2-3,5-2,8, ale masz opcję zwycięzca serii bez względu czy w regulaminowym, czy w dogrywce, czy w karnych i
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @ashmedai Czytaj ze zrozumieniem typie, bo właśnie o tym napisałem, a przy ofercie z tego typu nie było dopisku, że ma nie być dogrywki czy innych karnych

@Davczo Nie było remisu człowieku, bo Turza wygrała w rzutach karnych 5:6, bo w rzutach padło łącznie 7 goli z czego 3 dla ROW, a 4 dla Turzy, w pierwszej jak i drugiej połowie padło po dwa gole dla każdej
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Sylwiusz89 Czy wy ludzie macie problem z czytaniem ze zrozumieniem czy w ogóle nie czytacie przed skomentowaniem? Cały Twój kupost jest bezsensu, bo gdybyś wcześniej przeczytał mój wpis i rozmowe z innymi użytkownikami pod nim, to byś wiedział, że:
- grałem u betfan i w ofercie nie było zapisku, że zwycięstwo bez dogrywki i typowałem zwycięstwo albo pierwszej, albo drugiej drużyny. Wygrała druga w rzutach rożnych i
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mirek, uspokój się. Dałem ci sshot z regulaminu.
Jeżeli w ofercie nie było dopisane 'z dogrywką i rzutami karnymi' to liczy się tylko 90 minut.
A nie ma odwrót.
Jaki sens dawać zakład 1/2 na mecz w pucharze z karnymi gdzie któraś drużyna musi wygrać? Ok można ale kurs 1.00. Przecież to nie ma sensu.

Weź usiądź bo to trzeba na spokojnie. Bierzesz 'mecz' jako całość (90'+dogrywka+karne) a u buka
  • Odpowiedz
@ashmedai: Koleżka chyba urodził się wczoraj. Brawo za cierpliwość, bo ja stwierdzam, że on nie rozumie czym jest gra u buka. Obstawiając wynik NBA, obstawiasz wynik regulaminowy, a nie z dogrywką. Możesz zagrać z dogrywką, ale kurs spada. Po prostu postawiłby 1x, x, x2 wygrał, postawił 1 czy 2, bo chciał mieć więcej, a teraz żal, że przegrał. To już bardziej ta historia co ja opisałem z KSW i walką grapplingową
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @ashmedai Dobra mój błąd XD za dużo stresu mam w życiu i zdarza mi sie lag mózgu. Wszystko jest ok, to ja panikuje bez powodu XDDD nikt mnie nie oszukał
( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Sylwiusz89 Doskonale rozumiem i nie musisz od razu ad personam, bo gdyby nie internet, to chyba byś mnie #!$%@?ł i to ty masz problemy z nerwami

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Szkoda, że napisałeś anonimowo, bo popisałeś się niesamowicie. Lepiej już niczego tutaj nie zakładaj, bo następnym razem oszustwo zarzucisz ekspedientce w CCC doliczyła torbę papierową do klapek za 39 PLN i wyszły ponad 40 PLN
  • Odpowiedz
@Davczo: Najlepsze jak idzie w zaparte. Dobrze postawiłem. Oszuści! Dawać $$$! A teorie spiskowe najlepsze i jeszcze się sadzi. Po czym ma za dużo stresów, ale w dyskusję dalej wchodzi. Wytłumaczyłem mu jak przedszkolakowi, a ten dalej. Szkoda, że to napisał anonimowo, wielka szkoda;)
  • Odpowiedz