Wpis z mikrobloga

Jutro porannym gościem Radia Zet Sławomir Mentzen. Jako, że 6 maja 2024 r. o 17 odbędzie się protest przeciwko kredytowi 0% pod siedzibą Ministerstwa Rozwoju (Plac Trzech Krzyży w Warszawie), a Konfederacja również krytykuje kredyt 0% warto dopytać Mentzena, czy on lub ktoś z jego partii będzie - pytania zadajemy pod poniższym linkiem:

https://twitter.com/Gosc_RadiaZET/status/1782830830626169036

Moje jest tutaj:

https://twitter.com/Jan141230396811/status/1782843422044275199

#nieruchomosci
Jankowalski715 - Jutro porannym gościem Radia Zet Sławomir Mentzen. Jako, że 6 maja 2...

źródło: memcen

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Jankowalski715: imo złe pytanie, ciśnijcie go o to co myśli na temat dopłat, wtrąćcie jakieś info że możemy kupić jedne z najmniejszych mieszkań w całej unii w stosunku do zarobków czy coś (był taki artykuł dzisiaj) ale imo prośbę o udział w proteście to on co najwyżej skwituje "XD"
  • Odpowiedz
@wredny_bombelek: to jest bardzo dobre pytanie, jeśli jakąś partia podłączy się pod protest nawet niech to będzie ta konfa to przyjdzie więcej ludzi bo oni zorganizują jakichś swoich krzykaczy wiec taki protest ma większą racje bytu, dla nich to jest sytuacja win win bo cisną po obecnej koalicji i naganiają potencjalnych wyborców.
  • Odpowiedz
jeśli jakąś partia podłączy się pod protest nawet niech to będzie ta konfa


@zeszyt-w-kratke pod strajk kobiet podłączyło się kilka osob z lewicy i wykopki mieli pianę ma ustach cały czas

Ale jak Mentzen się podłaczy do protestu którego nie organizował to spoko. Tylko czy robi to bo w yo wierzy czy dla punkcików w sondażach? A potem będzie przybudówką PISu.
  • Odpowiedz
bo wiadomo Tusk jest święty i ****


@maczeta31: Nikt z osób przeciwnych BK0 tak nie mówi, przynajmniej w kontekście tej ustawy. A jeżeli mówi to pokaż proszę przykład, bo nie widziałem.
  • Odpowiedz
@trx87: chcesz cytat jak ktoś pisze na serio o Tusku "święty" xD to taka hiperbolizacja tylko. Chodzi mi o to, że Tusk jest na wykopku przedstawiany jak drugi Napoleon a jednocześnie jego pomysły są skrajnie głupie. Ot taka hipokryzja.
  • Odpowiedz
Chodzi mi o to, że Tusk jest na wykopku przedstawiany jak drugi Napoleon


@maczeta31: od dawna nie widziałem na wykopie nic takiego, a regularnie widuję gif jak odgania swoje 100 konkretów np xD Nie musi być "święty", pokaż mi tych ludzi co krytykują program i chwalą Tuska, chociaż jednego. Bo wiesz, tu jest X użytkowników, wiadomo że będą mieli różne poglądy i niektórzy będą wielbić herr Tuska, inni Kaczora, jeszcze inni
  • Odpowiedz